Wpis z mikrobloga

@Orbit85: ja Ci szczerze kibicuję, mam nadzieję, że nie będziesz musiał docierać do 7 progu :) BTW nie boisz się tak obstawiać coraz więcej? Ja rozumiem że system itd ale co jeżeli nie uda się do 7 progu? (nie znam twojej sytuacji finansowej bo moze jestes bogaty i to są dla ciebie tylko grosze :P)
@Dolan: Niejeden się przejechał na czymś takim. Wydaje się, że w końcu zawsze wejdzie i nie ma opcji być stratnym, ale przecież czarne serie 10 i więcej porażek każdemu się zdarzają, a wtedy to już się robią astronomiczne kwoty
@Orbit85: Myślę, że 7 progów to zdecydowanie za mało na grę progresywną. Niektórzy robią 10, myśląc że to naprawdę dużo. Tymczasem przy grze długoterminowej... Oj łatwo o taką czarną serię. Według mnie, 12 progów to minimum, a 15 można uznać za bezpieczne. Trzeba jednak sporego kapitału, jeśli nie myślimy o grze za 2zł.
@gosolution: nie interesuje mnie konkretnie jego sytuacja finansowa choć ciekaw jestem jak w przybliżeniu zasobne są portfele osób grających takimi systemami i czy dobrze na tym wychodzą ;)
@catmeat: nie no wiadomo, że można sobie grać 10, 20, 30 itd ale już 100zł czy jak niektórzy tutaj po 1000zł * x za każdym razem to fortuna ;) przynajmniej dla mnie