Wpis z mikrobloga

Mirki, w ramach kolejnego małego podsumowania muszę powiedzieć - pochwalić się - swoim #rozowypasek
Wygląd pomińmy - mnie się naprawdę podoba, moi znajomi też mówią, że jest OK, ale chodzi o całą resztę:
- jest bardzo wyrozumiała, że mam swoje zajęcia i pasje i dużo pracuje
- nie ma problemu z tym, że musimy się spotykać dość późno
- czasami robi niespodzianki - coś upiecze, kupi jakieś ciastka, owoce etc - mała rzecz, a miła, tak bez okazji, dość często
- w sumie to muszę ją powstrzymywać od tego żeby mi nie pomagała - np. jak coś ugotuję to od razu chce posprzątać, pozmywać, jak muszę coś wyprasować to też chce to zawsze zrobić za mnie, chce zawsze ścielić łóżko, jak gdzieś wychodzę to zawsze jak wrócę jest posprzątane
- jest naprawdę ogarnięta jeżeli chodzi o swoje życie, ciężki kierunek i praca
- ma zawsze ochote :)
- jest naprawdę otwarta i wyrozumiała na moje różne dziwne problemy i akcje
Na pewno pojawią się jakieś minusy, ale #!$%@?, nie wierzyłem, że są tak zajebiste #rozowepaski dotychczas spotykałem naprawdę głupie pindy.. Chyba w końcu rpzekonuję się, że naprawdę ją kocham i naprawdę tego nie chcę #!$%@?ć. Tak więc Mireczki ja się chwalę i dla wszystkich #tfwnogf daję radę: #!$%@? i szukajcie dalej, bo są naprawdę dobre #rozowepaski
#ruchajzbadoo #zwiazki #coolstory
  • 71
  • Odpowiedz
@tstudent: tez nie wierzyłem ze takie są a sam już mam różowego od roku i nie znam lepszego czlowieka od niej, czasami łapie sie na tym ze musze pracowac nad soba zeby jej dorownac
  • Odpowiedz