Wpis z mikrobloga

@Proxima_Centauri: “Do what you gotta do so you can do what you wanna do.”
Nie wiem co cię to boli, to my będziemy nieszczęśliwi klepiąc kod, jeżeli ty jesteś taki szczęśliwy robiąc to co kochasz, to co tu robisz pisząc z takimi głąbami jak my, nie szkoda ci twojego cennego czasu, abyś mógł robić to co kochasz jeszcze dłużej ?
@TurTuru: nie rozumiem... poruszyłeś jakiś odmienny temat nie związany z tym co napisałem. jakiego cennego czzasu? gdzie powiedziałem ze jestem szczęsliwy chyba zle mnie zrozumiales()
@Proxima_Centauri: nie wiem po co ci odpisuję, bo jesteś ewidentnym trollem, ale jak już chcesz ciągnąć ten temat to napisz co cię boli, to że ludzie chcą coś robić z życiem ? To 15k? Przecież, nikt w ten sposób nie myśli i jest to tylko pewnego rodzaju żart. Ok zgodzę się, że żeby być w czymś wybitnym to trzeba to kochać, ale pomimo to ,że większość osób ma jakieś tam zainteresowania/pasje
Wiec teraz próbujesz mnie przekonać ze wszędzie chodzi o pieniądze? Ok to prawda wiem bo kiedyś gadałem z lekarzem i mówiłem mu co chce robić a on tylko jedno pieniądze naprawdę? To jednak to jest najważniejsze? Dzięki za odp

@TurTuru: