Wpis z mikrobloga

#gry #gta #gtav #muzyka
http://gta.wikia.com/Radio_Stations_in_GTA_V
Właśnie zauważyłem że wersje na konsole nowej generacji i pc mają prawie 2 razy więcej utworów.
Myślę jednak że muzyka nie jest tak fajna jak w San Andreas czy Vice City. GTA 4 też nie miało tak klimatycznych i wciągających utworów że nie dało się wyjść z auta. W ogóle klimat już nie ten sam odkąd akcja dzieje się w czasach +2000. Klimatu z SA i VC chyba nie da się powtórzyć poza remake'iem.
  • 14
Myślę jednak że muzyka nie jest tak fajna jak w San Andreas czy Vice City. GTA 4 też nie miało tak klimatycznych i wciągających utworów że nie dało się wyjść z auta. W ogóle klimat już nie ten sam odkąd akcja dzieje się w czasach +2000. Klimatu z SA i VC chyba nie da się powtórzyć poza remake'iem.


@paramite: moze to nie utwory sa gorsze.. tylko my?
@paramite: to, ze te eeee... 15 lat temu niektorych stad nie bylo jeszcze na swiecie, niektorzy mieli po pare lat i generalnie bylismy dzieciakami - i duzo latwiej sie wszystko chlonelo.
Dla mnie problemem zawsze byla doslowosc - w kwestii grafiki glownie - ta kanciasta z uniwersum 3D zostawiala spore pole do interpretacji - w IV i V wszystko jest na tyle doslowne, ze, przynajmniej mnie, za bardzo absorbuje.
No i
@M4ks: Ja po premierze VC miałem 8 lat i tylko trochę pograłem w to u innych osób. Grę przeszedłem rok temu. Znałem już wtedy klimat miami vice a Scarface to jeden z moich ulubionych filmów. Jak przechodziłem SA w 2007 roku nie znałem tego klimatu. Przechodząc rok temu już znałem nawiązania, wystarczy obejrzeć parę teledysków NWA i poczytać o zamieszkach w LA w 1992 roku.