Wpis z mikrobloga

@Pustulka: I tak szukam laptopa właśnie do 1600zł, więc wielki + za zestawienie.
Muszę przyznać że zastanawiałem się nad dellem 3542 i3-4005u i gt820m, ale po przeczytaniu uwag co do dedykowanych kart w tym przedziale, sprawdziłem benchmarki i kurde rzeczywiście praktycznie nie ma różnicy między gt820m a hd4600.
Daj lepiej tą mistyczną czarna listę niepolecanych zasilaczy!

@kornik_sosnowy: Takie rzeczy to na elektrodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eragonn14: Możesz jeszcze się zastanowić nad Fujitsu A544, jak zaczynałem robić zestawienie to był za 1499 zł w bardziej znanych sklepach i po 1600 jeszcze w zwykłych w zeszłym tygodniu może jest jeszcze gdzieś taniej poza senetic. Wykonanie powiedzmy, że podobne bo dell 3542 mniej więcej na tym
wypada gorzej niż ten Dell z gt820m


@eragonn14: Jeszcze musisz wziąć pod uwagę, że dell ma niskonapięciową i3, więc wydajność mniej więcej na poziomie mobilnego pentium, a z uwagi na to, że jest wlutowany w płytę raczej go nie wymienisz. Najlepiej się jeszcze przejdź do sklepów pooglądaj, pobaw się chwile, zobacz jeszcze B5400 i podejmij ostateczną decyzję.

@piokom123:
Pewnie i tak, zwłaszcza, że czasami by zbić cenę 8GB konfiguracji sklepy dodają same tą dodatkową kość, w fabrycznych nierzadko jest to jedna 8GB(pomijając ultrabooki), ale i też osoby, którym faktycznie potrzebne jest 16GB wybierają jednak inne laptopy powyżej 4,5K.
@JohnMarkII:

Nie mogę w ogóle znaleźć z tego zestawu z opcją procesora i7-4710, wszędzie 4510u

Literówka, powinno być i7-4510u, już poprawione, dziękuję za wyłapanie błędu.