Wpis z mikrobloga

Zrobiłem właśnie dobry uczynek. Może to drobnostka ale jednak. Stoję sobie w #!$%@? długiej kolejce w cerfurze po fajki. Nie wiem jak w innych miastach ale w #szczecin stoisko z fajkami jest oddzielnie, poza kasami. Jest ono połączone z sprzedażą hot dogów które kosztują...


Na koniec kolejki podchodzi babka, widać że ma coś nie tak z głową . I zaczepia każdego mówiąc, że jest bezdomna i jest głodna i czy kupił by jej pan/pani coś do jedzenia. Na 6 osób które stały za mną, każda powiedziała nie. Podchodzi do mnie z tym samym tekstem na co ja z uśmiechem mówie, że moge jej kupić hot doga jak chce. Ta ucieszona podziekowała i czekamy razem. Kupiłem fajki, ona dostała hot doga, a na odchodne wręczyłem jej jeszcze 2 bony sodexo za 5 zika aby poszła na sam i dokupiła sobie coś.

Mina ludzi w kolejce bezcenna. Jak by każdy miał wyrzuty sumienia, że ją olał bo #!$%@? 2 zł to mega majątek. A ja szczęśliwy poszedłem w swoją stronę.

#truestory #pomagajzwykopem
Pobierz CreativePL - Zrobiłem właśnie dobry uczynek. Może to drobnostka ale jednak. Stoję sob...
źródło: comment_ttjZI6bBzhmhgBcrdk4NQj5CPOilvVdQ.jpg
  • 86
@CreativePL: A ona za oszczędzone pieniądze się #!$%@?ła bo jedzenie i tak już jej ktoś kupił.

Sorry ale miała obie ręce i nogi? Tzn, że może chociażby #!$%@? ulotki rozdawać i mam to w dupie. Jak byłem w Turcji to nawet stare babeczki bez nóg, ślepe i takie które miały się rozpaść nie żebrały a zawsze coś sprzedawały (troszkę drożej niż w kioskach) typu długopisy, chusteczki. I wielokrotnie wolałem kupić coś
@CreativePL: @ninakraviz: Ale niech sobie robi co chce ze swoim hajsem. I po co CreativePL od razu tak wulgarnie (a miałem cię za wporzo mirka). I jestem ostatni do #!$%@? się komuś w portfel. Ja pisałem w swoim komentarzu tylko o sobie. Nawet celowo napisałem, że jedzenie KTOŚ jej kupił a nie "bo jedzenie jej kupiłEŚ", dla uogólnienia sytuacji i przekazania ogólnych moich wrażeń i spostrzeżeń.

Jeśli jednak opisujesz swoje