Wpis z mikrobloga

TVN kojarzy mi się z takim nielubianym dzieckiem. Nieważne jak będzie się starać, klasa zawsze będzie go spychała na margines :-)
Musicie udowodnić, że jesteście normalni, trzymacie sztamę ze zwykłymi zjadaczami chleba. W miejscach gdzie pracowałem/pracuję donosicieli, lizodupów też trzyma się na uboczu.
TVN kojarzy mi się z takim nielubianym dzieckiem. Nieważne jak będzie się starać, klasa zawsze będzie go spychała na margines :-)

Musicie udowodnić, że jesteście normalni, trzymacie sztamę ze zwykłymi zjadaczami chleba. W miejscach gdzie pracowałem/pracuję donosicieli, lizodupów też trzyma się na uboczu.


@Hugo98: HAHAHA
TVN jest pod względem oglądalności pierwszą stacją telewizyjną w polsce, trzyma za jaja rząd i połowę mediów tego kraju.
@FaktyTVN: #topbk widać że ludzie wam pokazali, jak rzetelne jest wasze "dziennikarstwo" w pierwszych postach wytykając ściemnianie, to oficer prowadzący dopiero teraz się ogarnął i zaczął odpisywać na komentarze z dołu? Widać taka polityka teraz- ludzie plują w twarz, to mówimy, że deszcz pada... Przecież jak można skazać kogoś na karę wyższą niż żąda prokurator, a swoich oczyścić z zarzutów to co, kilku mirków nie można próbować w głupa zrobić? Niestety,