Wpis z mikrobloga

#oneplusone

Dochodzę do wniosku, że społeczność Oneplus One jest prawie jak Iphone, traktują np brak CM12S jako ficzer, wystarczy poczytać na fb, ktoś marudzi na brak lollipopa, dostaje riposte "shut up"

Widać wyraźnie, że oneplus/cm lecą w #!$%@? jak się da,
1. Oxygen opoźniony a jak wypuszczony okazuje się być gównem
2. Niby certyfikacja a rom zbudowany pare godzin przed wypuszczeniem

najbardziej #!$%@?ące jest to, że jarają człowieka co chwile tymi #!$%@? zapowiedziami (ostatnio chyba kondik wspomniał, ze w przeciagu 4 dni i co ? #!$%@? ;) )
  • 10
@gJakub: szukając softu trzeba się upewniac jaki proc bo nazwa telefonu jota w jote ta sama. Ja Qualcomm i tez sobie chwale. 4.4 jest spoko ale #!$%@? nie chce z tymi ich ficzyrami...
@darjahn: owszem jestem niercierpliwy, kupując zabawkę z CM domyślnie spodziewałem się właśnie dynamiczności updejtów jak w przypadku nigtly + odrobine stabilności a nie zasłanianie się googlem (chyba im najłatwiej, bo google jest za duży by się tłumaczyć co oni odwalają ;P)
@gJakub: CM leci w #!$%@?? Jeden z najbardziej pracowitych zespołów. Nie wierzysz? Czytaj sobie codziennie changelogi


Cyanogen jest ostatnim winnym tego zamieszania. CM12 wyjdzie jak tylko będzie gotowy.
Kolejna sprawa: oxygenos. To gówno jest zapchajdziurą, którą Oneplus musiał stworzyć dlatego, że na terenie Indii mają zakaz dystrybucji Cyanogenmoda (pamiętacie aferę z brakiem logo na tyle telefonu?). Nie można CM, no to trzeba zapewnić coś swojego, dlatego "na kolanie" zrobili kolejnego roma
@PieceOfShit: tu Cię zaskoczę będzie ota w Indiach
@gJakub:
ponad to cyanogen wali w #!$%@? tak samo jak OP, pierwszy nie potrafi się określić, ale za to sam OP to mistrzostwo:
-Mają dosłownie w dupie konsumenta, to konsument musi zwrócić się do ich podwykonawcy (CM) który też ma ich w dupie.
-nie wyszło w planowanym terminie? będziemy udawać, że nic się nie dzieje