Wpis z mikrobloga

@PsichiX: święta to jednak rodzinny czas. Przykro (moim zdaniem) zrobiło się mamie, że w takim okresie o nich nie pomyślałeś. I nie chodzi tu o wymiar religijny a rodzinny.
  • Odpowiedz
@PsichiX: Współczuję matce takiego synalka ( ͡º ͜ʖ͡º) Skoro wiesz, że coś dla niej jest istotne, to z samego szacunki powinieneś to zrobić. A Ty pokazujesz, jak jesteś niedojrzały emocjonalnie i się jeszcze tym chwalisz.
  • Odpowiedz
@PsichiX: Jak dla mnie to brzmisz jak taki typowy gimboateista - nie powiem ci miłego słowa bo hurr durr nie wierzę. Wystarczyło powiedzieć głupie "wesołych świąt" albo "wszystkiego najlepszego", bo dla mamy to pewnie ważne.
  • Odpowiedz
@PsichiX:
Matka Ci całe życie żarcie do pyska wkładała ale dojeb jej jeszcze bo ciężko ci napisać kilka głupich życzeń dla czystej satysfakcji, bo trzeba podkreślać swoje poglądy. Co za pajac.
  • Odpowiedz
@ortofosforan: ależ spokojnie - nawet, jeśli słusznie mieszacie mnie z gunwem, to ja to biere na klatę i.. w sumie na tym się to kończy. najzwyczajniej w świecie, nie rozumiem konwenansów i nie podążam za nimi bez celu :*
  • Odpowiedz