Wpis z mikrobloga

Mireczki, pomóżcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako, że nagła i niespodziewana śmierć mojego laptopa przyspieszyła mą decyzję o zakupie nowego komputera (tym razem w wersji stacjonarnej), proszę powiedzcie mi, czy WOT będzie w miarę śmigał na takich parametrach:
Procesor: Intel Core i7-4790 4.0GHz Turbo 8MB cache
Karta Graficzna: GeForce GTX960 2GB GDDR5
Pamięć RAM: 8GB DDR3 1600MHz

Kompletnie się na tym nie znam, a jako, że kupując ww. lapka przemiły pan wmówił mi, iż jest on do gier idealny, a potem okazało się, iż na najniższych ustawieniach fps-y sięgały od 10-30, wolę dopytać, nim kupię coś, co po raz kolejny zafunduje mi pokaz slajdów zamiast płynnej gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wot
  • 45
@XpruF: Nie widzę sensu tagowania w ten sposób, bo mnie totalnie chodzi o kompa pod WOT-a, a ta mam wrażenie, że ta gra ma jakieś specyficzne wymagania.
@hackerking Nie żartuję, niby dlaczego? Raz się nacięłam na kompa, który ponoć ma dobre parametry, więc nie chcę tego zrobić ponownie.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, choć naprawdę w tym temacie trzeba do mnie mówić jak do klasycznej blondynki ( ͡° ͜ʖ ͡
@as2o3: tylko nie gotowiec zaden a samodzielnie skonfigurowany. wez dysk ssd na system i wota. napisz na jakims forum komputerowym albo mirko to ci zloza kompka i doradza, pozniej zamow na jakims morele ze zlozeniem od razu jak nie dasz rady sama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@as2o3: imo podaj budżet w jakim chcesz sie zamknąć oraz na jakich ustawieniach chcesz pograć w wot (detale, rozdzielczość, ilosć fps) Od siebie dodam ze wot nie grzeszy optymalizacją... Przykładowo i7-4790K+GTX980+16GB(RAM)+SSD i w rozdzielczości FHD przy wszystkim na max jest 80~100fps.