Wpis z mikrobloga

#logikazwykopem Koniec serii. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ludzie udowodnili, że jednak słusznie wywalono logikę ze studiów, bo nikogo to nie interesuje, tak na dobrą sprawę. http://www.wykop.pl/artykul/2496183/logika-i-argumentacja-z-wykopem-podstawy-dla-laikow-cz-3/ Ostatnia cz. 3 była ostatnią. O tempora! O mores! ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz big-papa - #logikazwykopem Koniec serii. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ludzie udowodnili, że jednak słu...
źródło: comment_Unci3YHasAt8cqkzrSRJh48NWEFx40Pp.jpg
  • 10
@big-papa: jasne, lolcontent skutecznie wypełnia czas i można być dumnym z tego, że nie ogląda się tv ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo fajnie się czytało Twoją serię, podesłałem ją też znajomym więc zrobiłem co mogłem, żeby ludzkość zginęła trochę później ()
A że ludzie są w większości głupi to cóż... Statystyka, rozkład normalny etc. etc. Nowy wspaniały świat.
@big-papa: Szkoda, bo była to jedna z ciekawszych serii ostatnio i można było się czegoś dowiedzieć :( Może warto pisać dalej nawet dla tych około 100 osób? Albo podaj jakieś podręczniki/strony etc. gdzie można by było zgłębić temat samemu.
@mat48: Nie ma już kraju, gdzie poziom edukacji byłby podwyższany. Wszystko jest równane do najgłupszych, więc szkoły produkują głupich. A oni wszyscy uważają siebie za mądrych. Na tym polega paradoks głupoty.
Albo podaj jakieś podręczniki/strony etc


@ReaSSe: To już prokrastynacja. :) Nie znam nikogo, kto byłby niezadowolony, że poznał logikę albo podstawy filozofii, bo to zawsze pozwala w nowym świetle spojrzeć na nasz świat i cywilizację. Dlatego zachęcam do inwestycji w jakieś książki. Można spróbować z tym: "Podstawy logiki w przykładach i zadaniach" Witkowska-Maksimczuk, "Wprowadzenie do logiki dla prawników" Nawrot Oktawian, lub poszukać czegoś w sieci, jest trochę stron o logice.