Wpis z mikrobloga

Jest to mój pierwszy samochód taki nadający się na drogi publiczne, wcześniej było tylko Polo II po lifcie ale to nie ma co wspominać, trochę go tylko dotyrałem i został sprzedany za kilkaset złotych, z 15 lat wtedy miałem :D A obecne wozidło napędza gaźnikowe 1.3 o porywającej mocy 55 koni mechanicznych.

W sumie żadnej ciekawszej historii z nim jeszcze nie mam bo jeżdżę nim raptem dwa miesiące, jedynie samo kupno może zasługiwać na uwagę. Otóż miałem troszkę odłożonych pieniędzy i w domu trwał wieczny spór co kupić, ja chciałem samochód starszy ale taki wiecie, z duszą, a rodzice, dziewczyna byli za samochodem nowszym z klimą itp. W każdym razie, siedzę raz ze swoim #rozowypasek w garażu, WTEM dzwoni do mnie tata i oznajmia że kupił 10/10 dwójeczkę i tak już została :D

Fajny wózek. Szybki nie jest, ale jeżdzenie nim to jak stan zakochania, 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pierwsze4kola #pokazauto #motoryzacja
Pobierz Gumi5 - Jest to mój pierwszy samochód taki nadający się na drogi publiczne, wcześniej...
źródło: comment_RgJn8z07Zpqz7JIGdApw1Ihpfe3WInMJ.jpg
  • 66
@white_duck: wiem, jak troszkę odłożę to kupie taki środek z tuningkingz.pl, żel do plastików taki bo plakiem to do pierwszego deszczu a opalarką się trochę cykam, pasty do butów też się nie sprawdzają XD