Wpis z mikrobloga

Jest to mój pierwszy samochód taki nadający się na drogi publiczne, wcześniej było tylko Polo II po lifcie ale to nie ma co wspominać, trochę go tylko dotyrałem i został sprzedany za kilkaset złotych, z 15 lat wtedy miałem :D A obecne wozidło napędza gaźnikowe 1.3 o porywającej mocy 55 koni mechanicznych.

W sumie żadnej ciekawszej historii z nim jeszcze nie mam bo jeżdżę nim raptem dwa miesiące, jedynie samo kupno może zasługiwać na uwagę. Otóż miałem troszkę odłożonych pieniędzy i w domu trwał wieczny spór co kupić, ja chciałem samochód starszy ale taki wiecie, z duszą, a rodzice, dziewczyna byli za samochodem nowszym z klimą itp. W każdym razie, siedzę raz ze swoim #rozowypasek w garażu, WTEM dzwoni do mnie tata i oznajmia że kupił 10/10 dwójeczkę i tak już została :D

Fajny wózek. Szybki nie jest, ale jeżdzenie nim to jak stan zakochania, 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pierwsze4kola #pokazauto #motoryzacja
Gumi5 - Jest to mój pierwszy samochód taki nadający się na drogi publiczne, wcześniej...

źródło: comment_RgJn8z07Zpqz7JIGdApw1Ihpfe3WInMJ.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@Gumi5: Mimo wszystko fajna furka stary ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na moim parkingu przez wiele lat stał stary Jaguar. Był piękny (tylko porośnięty mchem ;)). Zaczęłam o nim fantazjować ( ͡° ͜ʖ ͡°) (żeby kupić, włożyć w niego trochę hajsu itd.) W momencie, kiedy już zebrałam się, żeby iść do parkingowego i zapytać o właściciela, przyjechał jakiś młody chłopaczek, coś tam przy nim
  • Odpowiedz
@Aerials: takie zabawy to baaaardzo kosztowne akcje, chyba że chciałabyś żeby tylko jeździł, a jakieś dziury w podłodze by ci nie przeszkadzały xd Robiłem kiedyś Simsona S53, kosztowal mnie 5,2k a zobacz po ile simsonki na allegro chodza...
  • Odpowiedz
@Gumi5: To jest powód, dla którego ostatecznie nie kupiłam używanego auta :/ Przymierzałam się właśnie do Golfa, przeglądałam Alledrogo, i poprosiłam mojego staruszka, żeby pomógł mi wybrać jakieś auto (zna się na mechanice, poza tym jest rajdowcem), ale mój tate jak to on "nie, nie umiem, nie wiem" ple ple ple :/ Nie znam się, więc można mi było wcisnąć cokolwiek, a ja tylko sypałabym banknotami na jakieś naprawy :<
  • Odpowiedz
@Gumi5: Teraz już trochę emerytura ;) Zaczynał za małolata na gokartach, potem nie wiem co, a pod koniec (od dłuższego czasu) śmigał na Alfie. Powiem tylko, że wyścigi to patologia opór, tylko chlejo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aż dziw, że wyrosłam na ludzi XD W każdym razie od guwniaka cisnęłam ojca, bo też chciałam jeździć, ale swojej ręki do tego nie przyłożył. Co więcej oprócz jakiś tam
  • Odpowiedz
@sbk7225: mnie osobiście #!$%@? to że w dwójce jest taki hokej a nie ten spoilerek... to wygląda pięknie po prostu, 100x więcej takiej "klasy" niż dwójkowa dokładka
@Aerials: patologia opór, w sensie? Mam zamiar dołączyć do tej społeczności xd No widzisz, a ja kiedyś dostałem na urki wspomnianą wyżej polówkę w stanie agonalnym, mam 0,5ha łąki do upalania także delikatnie jej nie traktowałem, raz czy dwa się zdarzyło że prawie
  • Odpowiedz
@Gumi5: Może też (znaczy jakieś ruchańce, co zasłyszałam), ale byłam zbyt młoda, żeby o tym wiedzieć :D Na ostatnich było dość spokojnie, towarzystwo się uspokoiło ;)
  • Odpowiedz