Wpis z mikrobloga

Mirki podobno to policja ustala ograniczenia prędkości? Dlatego pomyślałem o tym że wystosuje maila do komendy powiatowej z prośbą o podniesienie limitów prędkości.
Co o tym myślicie? Co byście poprawilil?

Witam,

Piszę do Państwa ponieważ mam takie pytanie.
Kiedy ostatnio ograniczenia prędkości w powiecie Nowodworskim były weryfikowane pod kątem sensowności danego ograniczenia? Słyszałem że to policja decyduje o tym jakie powinno być ograniczenie w danym miejscu, jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.
Chciałem podać kilka przykładów:
Miejscowość Skierdy droga numer 630 i ograniczenie do 50km/h przez długi czas mimo że drogę od zabudowań oddziela naprawdę szeroki pas zieleni, wierzę że w tamtym miejscu ograniczenie do 70km/h upłynniło by trochę ruch.
Drugi przykład to droga numer 62 w miejscowości Stanisławowo gmina Pomiechówek,
znowu teren zabudowany i ograniczenie do 50km/h. Ruch pieszych jest znikomy, wydaje mi się że można by tam było śmiało podnieść ograniczenie prędkości do chociażby 60km/h.
Aby nie było że chciałbym tylko podnosić limity prędkości to pragnę dodać że na drodze S7 na wysokości mostu na Wiśle ograniczenie do 120km/h jest za wysokie i nawierzchnia jezdni nie pozwala na bezpiecznie poruszanie się tam z taką prędkością.
Prosze o rozpatrzenie mojej propozycji.

Pozdrawiam
Sebastian (BMW e36 316i lpg m-pakiet)


#policja #drogi #gddika
  • 2
  • Odpowiedz