Wpis z mikrobloga

@Terem: dokładnie tak, ludzie nie doceniają swoich zębów. Dobre kilka lat temu straciłem jedynkę w wypadku i nosiłem protezę. Ani normalnie zjeść i w ogóle funkcjonować, aż w końcu, od 1,5 roku mam implanta tytanowego i ładnego zęba :)
  • Odpowiedz
@Terem: Tak naprawdę, to ja tego zęba już w dzieciństwie naruszyłam, lekko uszczerbiłam. Oglądałam Esmeraldę (ona ślepa była i byłam ciekawa jak to jest nic nie widzieć) łaziłam po podwórku z zamkniętymi oczami i przydzwoniłam w dyszel...( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakie są koszty takiej przyjemności związanej z jedynkami? W tym miesiącu muszę ogarnąć tego zęba xD
  • Odpowiedz
@Kangur100: jeśli chodzi o same wstawienie implantu i zęba porcelanowego to będzie 7k. Ja jeszcze miałem korygowane zęby aparatem na górę i na dół więc trzeba doliczyć kolejne 3k.
  • Odpowiedz
@Terem: lewa górna jedynka wyłamana i wyrwana, obecnie sztuczna na szczęce. Prawa górna jedynka nadlana, poprawiana dwa razy po złamaniach. Mam niesamowicie słabe zęby, ale już nauczyłem się ostrożnie jeść - taka konieczność. Może po wakacjach coś podreperuję, żeby mieć bardziej trwałe rozwiązania... Wiem, co czujesz.
  • Odpowiedz