Wpis z mikrobloga

Oj Mirki, mirki. Chyba zaopatrzę się w drut stalowy i będę robić pułapki na #motocykle i #quad
Do rzeczy: z okazji majówki wybrałem się w plener; poligon pozdrawiam #rembertow #wesola ( a wiec #warszawa )
Dochodzę na górkę nad jezioro na Szwalnicę a po tej "pustyni" zapieprza stado quadowców. Robią przystanek tam gdzie ja - bo okolica piękna, browarki w rączkach, wypili, puszki porzucili, pojechali. Tak więc z lasu wracałęm obładowany śmieciami.
TL;DR do lasu jest zakaz wjazdu, jeśli ktoś łamie ten zakaz to nie ma do niczego szacunku. Więc śmieci. Nie będę miał wyrzutu sumienia jeśli jakiś nędzny sebix utnie sobie głowę na mojej lince, bo wjeżdżając do lasu czyni to na własne ryzyko.

#oswiadczenie #gorzkiezale #seba #patologiazmiasta #patologiazewsi
  • 24
  • Odpowiedz
@Dipit: Nie kolego. Po wydmach nie da rady jechać rowerem i cięzko w tym piachu iść. Więc nikt przypadkowy nie oberwie poza tymi grupą docelową która robi to na własne ryzyko. Bo nie powiesz mi, że jeśli ktoś położy się na torach to pkp winna.
  • Odpowiedz
@Impresjonista: jak ktoś sobie tam krzywdę zrobi na jakiejś pułapce i Cię znajda po tym wpisie to się długo będziesz tłumaczył. Śmiecenie jest #!$%@? ale jakaś proporcja winy do kary i takie tam prawo czy coś.

Poligon przejęło nadleśnictwo i owszem jest tam zakaz, dlatego tam już nie bywam, ale myślę że mogli by ten teren odpuścić terenowcom, zrobić płatny wjazd, więcej by z tego miało nadleśnictwo niż z samego lasu.
  • Odpowiedz