Wpis z mikrobloga

niedawno wstałam po maratonie w 51 w #poznan - AoU daję 7/10

Chociaż jedynka podobała mi się bardziej (wydaje się bardziej spójna), nie powiem że na AoU nie bawiłam się dobrze. Więzi między Avengersami zdążyły się pogłębić i widać to na ekranie - jednymi z najlepszych scen były te bankietowe. A jedna z finałowych zbiorowych walk w slow-mo - miodzio ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ultron zacnym i charyzmatycznym przeciwnikiem był, dobre one-linery ma po ojcu ( ͡º ͜ʖ͡º)


Jednak żaden film nie jest bez grzechu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Znalazły się pewne errory, ale równowaga między nimi a dobrymi momentami jest zachowana


Ogólnie mówiąc zapraszam do kina, niekoniecznie na 3D bo jestem pewna że i bez tego akcja będzie wyglądać zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. pierwsze napisy końcowe do Zimowego Żołnierza są takie zajebiste że można się popłakać

#marvel #avengers #ageofultron #film #captainamerica
  • 4
@Turqi:
@Rience93: dla mnie Vision 9/10 ale bardzo pozytywnie przyjęłam Falcona ;3 i czy tylko mnie szczerze zaskoczyło to,że Strzała ma rodzinę? A co do milosnej akcji Czarna-Hulk...na początku się jarałam ale Banner wiele stracił w moich oczach uciekając na koniec. W ogóle stwierdzam,że ten motyw był na siłę. Dodam jeszcze,że w pierwszej czesci Avengers Kapitan Ameryka to suchar natomiast teraz go szczerze polubiłam. Zdecydowanie muszę nadrobić pierwszą część Kapitana
@pyrazlasu: zabieg wprowadzenia rodziny był dość intrygujący, w ogóle tak bardzo skupiono się w tym filmie na Hawku że byłam niemal pewna że to on zginie przy ratowaniu dzieciaka :P Ale twórcy mnie zrobili w bambuko, wyszło im uciekanie od schematu. W sumie jak o tym teraz pomyślę to jego wątek w AoU przypomina bardzo ten postaci Paula Walkera w F&F 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)