Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: Commodore i DOS (na moim XP dalej śmiga)
@Camel665: @Arteveld: Szukam w zasadzie jakiejś klawiszologii oraz opisu strategii. Pomożecie coś?

Nie bardzo też rozumiem o co chodzi z ilością dni patrolu... A potem nie umiem w ogóle postępować z niszczycielami - mogę unikać, ale nie umiem ich zaatakować skutecznie a najczęściej kończy się na rozjechaniu mnie... :(
W sieci strasznie skąpo informacji.

A pierwszy raz zetknąłem się, tak
@Arteveld: O, fajnie... Mnie się udało jeszcze pod G pauzę znaleźć, a pod < i > obrót widoku / namierzenie, a zamiast ; i : to na PC [ i ]. Jeszcze tabulacja przy radarze.

Natomiast Q/A/S nie zauważyłem, a faktycznie działają :)

Jest gdzieś może elektroniczna wersja całego artykułu? A jak nie to byłbyś tak dobry i wrzucił skan? :)
@Dzyszla: Shit, k$%wa, skasowałem post, chciałem edytować. To jeszcze raz, z bonusem:
Top Secret #9 z 1992:

(wszystkie komputery) Wyjątkowo zamieszczamy klawisze sterujące: 1-0 - odpalanie torped, B - zanurzenie, T - wynurzenie, E - zmiana rodzaju zasilania, Z - powiększenie obrazu, Q - zwiększenie skalu czasu, S - spowolnienie upływu czasu, A - maksymalna skala czasu, P - peryskop góra/dół, : - zasięg mapy (1, 4, 15, 60, 250), ;
Arteveld - @Dzyszla: Shit, k$%wa, skasowałem post, chciałem edytować. To jeszcze raz,...

źródło: comment_CDGwhAtqHj8BnXm0H0BtAxe4I85AIPqr.jpg

Pobierz
@Dzyszla: grało się, grało... oczywiście w piracką wersję kasetową (podczas gdy w oryginale była to wersja dyskowa). Miałem na koncie trochę zatopionych statków, ale misji wykonać się nie udało, bo wskutek braku stacji gra się wieszała. Trzeba kiedy znaleźć czas i zacząć wracać do tych staroci. Teraz mam już 1541-II, dyskietek też trochę jest, może zgram sobie kiedyż z mojej A1200 na dyskietkę i odpalę na moim komciu...