Wpis z mikrobloga

@Firo: Sztabkę srebra możesz wytworzyć u kowala, masz tam listę czego potrzebujesz, najłatwiej rozbierać jakieś miecze by mieć składniki. Co do pyłu, to na pewno można go kupić, ale jest strasznie drogi bo jakieś 500-600 kosztuje. Ja jeden miecz zrobiłem, nie pamiętam skąd miałem pył.
  • Odpowiedz
zrobić


@Firo: Jeśli masz szmaragd to możesz go rozebrać i wtedy dostajesz szmaragdowy pył. Sztabke srebra można chyba dostać przez rozłożenie srebrnego miecza. Ewentualnie możesz kupić.
  • Odpowiedz
@Firo: W Białym Sadzie jest przy południcy z zadania ze studnią i przy jednym z dwóch upiorów. Jeden grasuje na cmentarzu niedaleko młyna, a drugi przy którymś miejscu mocy, chyba ze znakiem Aksji. :-P
  • Odpowiedz
Sorry, że odkopię temat. Jeśli ktoś gra na najtrudniejszym poziomie i chce jeszcze przed zadaniem ze zjawą ze studni zrobić srebrny miecz wiedźmiński to niech pomedytuje parę dni przy kowalu z zamku, ja tam kupiłem dość srebra, aby zrobić srebrną sztabę i potem miecz.
  • Odpowiedz
Skąd mieliście 'recepturę rzemieślniczą' na miecz? Btw. jak próbowałem zagadać do kowala w Valen to w ogóle nie było takiej możliwości, nie rozmawiał.
  • Odpowiedz