Wpis z mikrobloga

Ej kojarzycie te mobilne kawiarnie na rowerach? Właśnie sobie zdałem sprawę że kawa w tym przybytku kosztuje 12 zł. Kumacie? 12 zł za kawę z budy na rowerze ? Tyle samo co w eleganckiej kawiarni w której obsłuży nas kelnerka, odbierze zamówienie, przyniesie kawe, rozliczy przy stoliku. Foodtrucki z burgerami za 50 i kawa z roweru za 12. Jak byłem w Neapolu to w każdej lepszej kawiarni espresso było za 90 centów a w Polsce? W Polsce jak w lesie.

#jedzenie #jedzenie71 #kawa
Kwas747 - Ej kojarzycie te mobilne kawiarnie na rowerach? Właśnie sobie zdałem sprawę...

źródło: temp_file967574224938461863

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@Kwas747: wygrywają lokalizacja i dlatego mogą mieć takie ceny. Jakby mieli takie ceny stojąc obok zwykłej kawiarni to wiadomo, że nikt by tego nie kupował. Na lotnisku też płacisz za wodę 5-7 zł bo nie ma za wiele innych opcji a przecież to tylko woda.
  • Odpowiedz
  • 394
@Kwas747: jak daja dobra kawe z dobrego ekspresu, gdzie mozesz sie napic jej w parku to w czym widzisz problem? widac ze jestes ameba umyslowa
  • Odpowiedz
@Kwas747:

Jak byłem w Neapolu to w każdej lepszej kawiarni espresso było za 90 centów a w Polsce? W Polsce jak w lesie.


ehhh... here we go again.
inna kultura picia kawy. włoch we włoszech siorbie espresso, zagryza ciastkiem w 3 minuty, może spali peta i hajda. do tego robi to codziennie po trzy razy. dlatego ta przyjemność kosztuje 90 centów.
a my polacy jak pójdziemy do kawiarni to pewnie maksymalnie
  • Odpowiedz
@bonus: ameba to płaci tyle za kawę. 12 to i tak promka. Ja widziałem po 15. We Włoszech czy Portugalii kupujesz sobie mega dobre espresso za 1€, a jakies fikuśne cappuccino za 2.5€, a Polak ma być #!$%@?, bo to lubi.
  • Odpowiedz
@markus666: no na pewno xD gdziekolwiek bylem zagranica, UK, Wlochy, Czechy w ostatnim czasie, espresso ksoztowalo 15zl + na nasze, w rzymie nie spotkalem nigdzie espresso taniej niz 3euro. Skad ten wymysly?
  • Odpowiedz