Wpis z mikrobloga

#25latwolnosci
Mirki, dzisiaj z samego rana odwiedzili mnie panowie z WSI. Sprawa miała oczywiście związek z plusowaniem wpisów wyśmiewających Prezydenta Bronisława Komorowskiego.
Tak więc po kolei. Zarekwirowano mi wszystko co miałem w mieszkaniu, nawet okna powyjmowali, drzwi też chcieli zabrać, ale okazało się, że za dużo #!$%@? się z tym i tylko klamki zdemontowali. Poproszono mnie również o podanie hasła do Wypoku. Odmówiłem mówiąc, że nie pamiętam i powołałem się na Art. 183 kpk. Próbowano dać mi do zrozumienia, że utrudniam postępowanie i na to też jest paragraf. Poprosiłem, żeby nie zabierano mi klamek z drzwi, bo muszę wyjść z domu. Jeden z Panów stwierdził, że skoro tyle lat nie wychodziłem z domu, to i teraz też nie muszę. I zabrali. Niestety mieszkam na 10. piętrze także wyskoczyć też nie mogę, jedyne co mi pozostało to krzyczenie do sąsiada na podwórku, który właśnie w moim imieniu napisał ten wpis. Nie postawiono mi jeszcze zarzutów, ale dano mi do zrozumienia, że może to być Art. 135. § 2 + pewnie zrobią na złość i znajdą jeszcze jakieś moje stare wpisy na Facebooku szkalujące PO. Jednym słowiem #25latwolnosci