Wpis z mikrobloga

Od dwóch miesięcy mam takie dziwne prześcieradło - takie 120X140cm. Se myśle - takie dała mame, to niech takie będzie.
Nie podejrzewałem nic dziwnego aż tu dziś tate zauważył że śpię na obrusie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#!$%@?
#oswiadczenie
  • 48
  • Odpowiedz
@kutang: No, wtedy to wiadomo...
@szalonenozyczki: Nie wiem, od zawsze? Są ludzie co się pocą i są ludzie co się nie pocą. Są ludzie co się pocą nawet przy lekko wyższej niż -50 stopni temperaturze, a sa ludzie co się nie pocą i przy 30 stopniach praktycznie.
To że się pocisz w nocy, nie znaczy że każdy ma taki problem. U niektórych zmianę prześcieradła i wszystkiego to można by robić
  • Odpowiedz
jakby wam dać piżamę po 3 tygodniach spania w niej i powiedzieć że to nowa to byście powiedziały że nowa


@lazer: tu sugerujesz, że twoje rzeczy nie śmierdzą po 3 tygodniach używania i wszystko to projekcja umysłu, chociaż śmierdzą na 100%.
  • Odpowiedz
Przecież niezmieniana pościel śmierdzi. Szczególnie poduszka od tego syfu na włosach (myję codziennie). Dodatkowo wietrzę co jakiś czas pościel na balkonie bo inaczej to #!$%@? i nie czuć świeżości. Spanie w świeżo wywietrzonej pościeli jest po prostu mistrzowskie, a szczególnie wymrożona w zimę <3
  • Odpowiedz
@pawelk89: Ja się zawsze pachnę:D Ale zmieniam pościel co 2 tygodnie bo mi dobrze mieć taką chłodną, wypraną i jak wskakuję w nią po gorącym prysznicu:D

Dziś trochę nocna :) Mam Ci życzyć kudłatych snów? :)
  • Odpowiedz
Hah i tu mnie masz, bo ma złe wymiary, zsuwa się a to z jednej a to drugiej strony a nie chce mi sie grzebać i szukać innego (mam takie na gumy :P) chyba je będę musiał jakoś na szpilki poprzypinać coby materaca nie pobrudzić po tych snach co mi życzysz :P A skąd jesteś? :)
  • Odpowiedz
@brak: Ekhem, moja pościel ostatnio była zmieniana jakieś pół roku temu ( )

Czysta jest. Od czego miałby się w sumie brudzić tak, hm.
  • Odpowiedz