Wpis z mikrobloga

Od dwóch miesięcy mam takie dziwne prześcieradło - takie 120X140cm. Se myśle - takie dała mame, to niech takie będzie.
Nie podejrzewałem nic dziwnego aż tu dziś tate zauważył że śpię na obrusie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#!$%@?
#oswiadczenie
  • 48
  • Odpowiedz
@Loloman: Od kiedy człowiek się nie poci w nocy? Mój współlokator ze studiów mówił tak samo, przy czym jego pościel było czuć z 2 metrów odległości. Jak wstajesz rano zawsze wszystko niewenyylowanym pokoju czuć pot, nieświeży oddech i... Gazy. Pościel tym przechodzi.
Zresztą co za problem zmienić nawet co 2-3 tyg?
  • Odpowiedz
@szalonenozyczki: ja to bym w ogóle nie zmieniał ani piżamy ani prześcieradła ani #!$%@? nawet poszwy na poduszkę ale zwykle śpie z różowym to zmieniam czasem xD
ale tak ogólnie to nie widzę w tym sensu, bo wcale nie śmierdzi tylko dla was sam fakt że jest niezmieniane powoduje że czujecie smród
jakby wam dać piżamę po 3 tygodniach spania w niej i powiedzieć że to nowa to byście powiedziały że
  • Odpowiedz
@szalonenozyczki: Myślę że to zależy od dwóch czynników:
1. To jak się pocisz.
2. Czy zawsze przed snem bierzesz prysznic.
Jeśli ktoś bierze prysznic przed snem i nie ma skłonności do pocenia (np.ma zimno w pokoju) to miesiąc w jednej pościeli nie jest tragedią.
  • Odpowiedz