Wpis z mikrobloga

Was najbardziej ekstremalny wyczyn/trening/zawody?

U mnie półmaraton w Olsztynie 2014, cel bylo tempo 4:15 min /km, oczywiście tłum mnie wyciągnął i pierwsze trzy km były po 3:45. Dodatkowo słońce, 29 stopni oraz trasa pagórkowata. W efekcie kolo 16 km zacząłem mieć juz halucynacje z odwodnienia ( ͡° ʖ̯ ͡°) . Milo tych zawodów nie wspominam

#bieganie #szosa #mtb #mikrokoksy #triathlon
  • 22
@maraton: Z kumplami pojechaliśmy w grudniu w tatry, 1m śniegu i śnieżyca, -25 do -30 st. C. Raki, czekany itd. 4 dni od schroniska do schroniska. Weszliśmy na Kasprowy, Zawrat, Szpiglasową a kumple jeszcze Rysy.
@maraton: 0,7 na łeb po których jeszcze wybiliśmy na miasto bo podobno była gdzieś domówka. Obudziłem się rano w swoim łóżku, z portfelem i komórką, drzwi zamknięte, ciuchy czyste.
@ShooleR: uuu bieg Rzeźnika - właśnie oglądałem jakąś relację z 2011 roku - mega impreza, też marzę o niej ale najpiew chcę porobić jakieś rekordy na krótkich dystansach biegowych ;)
@maraton: ja miałem dzisiaj podobnie na drugim Crossie Błędowa. W tamtym roku czas 48min, 10 w Open. W tym roku plan był pobić czas z poprzedniej edycji. Kumpel mnie namówił, żebyśmy wystartowali dość szybko (początek to było mega błoto do połowy piszczela i tylko malutka ścieżka po której dało się biec). Wystartowalismy w tempie 3:50...przelecielismy te błota i ....zaczęły się piachy (ok 3km). To by było na tyle, do 8km dochodziłem