Wpis z mikrobloga

@FaktyTVN:
1 – ODWRÓĆ UWAGĘ
Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i nagromadzenia nieistotnych informacji. Strategia odwrócenia uwagi jest również niezbędna aby zapobiec zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki. „Opinia publiczna odwrócona od realnych problemów społecznych, zniewolona przez nieważne sprawy. Spraw, by społeczeństwo było
@FaktyTVN: Nie oburza, ale czuję niesmak. To tak jak śmierdzący żul w tramwaju. Nie taki jebiący gównem, ale taki po prostu tchnący swądem bycia niedomytym. Rozumiem, że czasem zachodzi taka potrzeba. Ale należy wtedy jakoś się ukryć, odwrócić. Przypomina to mniej więcej grubą osobę, której dupa częściowo wystaje znad spodni. No ok, naturalna rzecz, ale jednak nie chce się tego oglądać.
@FaktyTVN: O #!$%@?, "oddziały szturmowe" dobrze, że w tej ostatniej linijce artykułu zmieściliście jeszcze "wyjaśnienie", ale najważniejsze że tytuł przyciągnie. Żal mi was podłe gnidy, widać jak wraz z wszelakiej maści politykami zostaliście wychowani - zero zasad, równie dobrze mógłbym zapytać czy mamusia i tatuś nauczyli kraść? Bo kłamać to na pewno.

@Supercoolljuk2: dziesiątki ? zdaje mi się, że więcej osób ich grzecznie mówiąc nie trawi :D

może wydawać się dziecinne, ale nie ma nic dziecinnego w bezpośredniości - i trafnych tysiąc argumentów by nie starczyło na takim wykopie żeby coś zmienić w kraju, szkoda czasu na produkowanie się. Za to mają moje szczerze spier... jak wcześniej ;)