Wpis z mikrobloga

@BUMBOKLOK: Zajebisty. Ale broń Boże nie dawaj go na łańcuch albo małego kojca, bo potem tym psom #!$%@?. No i nie baw się z nim w ten sposób, że dajesz sie lekko gryźć czy łapać zębami, bo potem jak dorośnie to dalej bedzie sie chciał tak bawić. Tyle, że wtedy bedzie miał 4 centymetrowe kły i 50kg wagi i to może się źle skończyć.
@franaa: Wiem wiem Cumplu :D obcuję na codzień z suczka Mastifa tybetańskiego niedokońca ułożoną to juz są problemy siatka 1,5 m żaden problem dla niej a z hasłem kojec to ten 60 kilowy kloc kładzie się na plecach i ani drgnie weż tu coś zrób :O
@Zielony34: nie nie Colego ludzie od których go wziąłem mieli psa kaukaza suke leonberga i jeszcze suke owczarka niemieckiego krótkowłosego i stało się co się stało mieli 9 szczeniaków oddali za darmo !!! dałem tylko 100 zł bo suke po urodzeniu te małe warioty rozdrapały i miała szycie także wszystko okej
@BUMBOKLOK: Kojec dla takiego bydlaka odpada, bo to najzwyczajniej krzywi im psychikę i potem są #!$%@?. Taki pies to w #!$%@? obowiązek. Spacer min. 3km dziennie, aportowanie i jakas wieksza zabawka. To to sie musi wybiegać. No chyba, że masz sowity ogród to sam sobie da radę.