Wpis z mikrobloga

Czy jest jakaś apka na androida, albo jakiś mirek miałby chęć napisać prostą apke z działu produktywność? Konkretniej apka w której startujemy stoper na początku każdej czynności, a potem zatrzymujemy i na koniec dnia dostajemy ładny wykres na co ile przeznaczyliśmy czasu. Jakieś tygodniowe zestawienia itp. Wiem że mireczki zarabiają 15k na miesiąc jako programiści, ale może zrobiliby raz coś pro publico bono? ;)
#bojowkaandroid #programowanie
Edit: na stopie wpisujemy co przez ten czas robiliśmy
  • 13
@Roxerood: moim zdaniem troche bez sensu, bo zaletą RescueTime jest to, że sama działa w tle i loguje to co robisz, a gdybys mial sie skupiac, ze w danym momencie idziesz srac, grac w/e zeby wlaczyc logowanie w telefonie, to bys chcac nie chcac pilnowal sie zeby nie robic nieproduktywnych rzeczy
@Roxerood: od paru dni myślę o czymś takim jako o pierwszej aplikacji na androida za którą mam zamiar się zabrać po sesji. Docelowo miało to być coś co zliczaloby czas od ostatniego papierosa i aplikacja miałaby pomoc rzucać (działałoby przy każdym innym uzależnieniu). Ale zrobienie czegoś takiego jak Ty mówisz też super.
Brakuje mi tylko pomyślu na chwytliwa nazwę, żeby ludzie mogli znaleźć w Google play