Wpis z mikrobloga

jak mozna sie bzykac bez milosci?


@keep_calm_and: Nie no, napisała przecież, że była chemia. Tylko w przypływie poczucia kobiecej niezależności powiedziała mu, że nie chce tego przekształcać w związek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@iwarsawgirl: Kurczę, świetnie to rozumiem. Facet jest wolny, niby fajny, niby na mnie leci - jakoś do niego nie ciągnie. Znajdzie sobie laskę - instant zakochanie.
Przeżyłam parę razy. Jedyna różnica chyba taka, że nigdy nie było seksów przed związkiem, a przynajmniej nigdy nie pamiętam. Hmm.
Widać, że niektórzy nie wyjdą ani z piwnicy, ani ze stulei, a szczególnie przodują #rozowepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepsze są komentarze w stylu @keep_calm_and: "nie czułaś się jak tania dziw.a?" @Mirabelkowa: "Puste frazesy. Sam bys nie szanowal kobiety ktora od razu Ci sie oddala i to by wyszlo predzej czy pozniej." @MiedzyInnymi: "że jesteś zwykłym worem na spermę." @DefektMuzgo: " masz za swoje
nie czaję jaką trzeba być stuleją by mieć problem, że ktoś uskutecznia seks bez zobowiązań. najprostszy z układów, namiętność tylko w łóżku i tyle, nic poza tym.


@beaverr: Chyba nie czaisz za bardzo o czym jest ten wpis ( )
Przecież dziewczyna pisze o takiej sytuacji, i że to nie pykło jednak. Co w tym dziwnego, że ludzie potwierdzają, że to słabe podejście? xD
@grodzimil: a kim ty jestes by dawac takie opinie. Nawet do konca nie przeczytalam bo po paru zdaniach zobaczylam shit w twoim mysleniu. Nie generalizuj dobra? Bo jakby mi ktos zaplacil gruba kase to nie przespala bym sie z osoba z ktora nie jestem bo sie szanuje. A wg mnie spanie z taka osoba jest brakiem szacunku do siebie. I DARUJ SOBIE TEKST ZE MAM BUL DUPY BO NOE MAM ALE
@worldmaster: Piszesz, że związek da się stworzyć niezależnie od okoliczności. Oczywiście masz rację, ale są lepsze i gorsze okoliczności. Okoliczności u tej dziewczyny nie były takie dobre. Z całym szacunkiem, ale nie dziwię się że facet chciał z nią uprawiać seks, skoro przy tym nie miał żadnych zobowiązań wobec niej. To trochę tak, jak młody chłopaczek robi za pieska na posyłki u jakiejś koleżanki licząc na związek w nagrodę, a jak
jak mozna sie bzykac bez milosci? Nie czulas sie jak jakas tania dziw.a?

@grodzimil: a kim ty jestes by dawac takie opinie.


@keep_calm_and: proszę cię, zamilcz, zanim jeszcze bardziej się pogrążysz.

I druga sprawa: gowno wiesz skoro wydajesz osady: zaden normalny facet nie zwroci na to uwagi. Taaaa... Ja znam takich co zwracali. I co teraz?


A ja znam masę takich, którzy ten fakt akceptowali bo - UWAGA - sami
@keep_calm_and: to tylko dowodzi temu co napisałem powyżej, troszkę smutne że w tym kraju sporo osób ma problem z przeczytaniem dłuższego tekstu, a tym bardziej ze zrozumieniem.

Niemniej z ciekawości zerknąłem jeszcze na twój profil i widzę szereg wpisów, które jedynie dowodzą, że jesteś zwykłym, sfrustrowanym, samotnym różowym:

W ten weekend ohajtai sie chyba wszyscy moi znajomi.. Przynajmniej dalsi #zwiazki #przegryw

Jest tu jeszcze ktos lvl >25 nie w zwiazku? #
@S2xlam5vdCBOaWx1: Ale masz racje, dlatego napisalem wczesniej autorce ze typowe :) No skoro ukladalo im sie dobrze w sferze fizycznych przyjemnosci a ona nie chciala sie wiazac mimo ze byc moze on chcial to naturalna koleja rzeczy bylo poszukanie sobie kogos innego. Nic w tym dziwnego ani nadzwyczajnego :)
Natomiast z tego to czytam to seks mogl byc tu niezłą podwaliną aby ten zwiazek stworzyc. Ale do tego trzeba dobrej woli
@Quinn: jestem internetowym trollem wiec nie bierz moich wpisow na serio bo padniesz. Jestem tu w celu eksperymentu.
A btw. Nienawidze jak ktos pisze takie przeslodzone wpisy i mysli ze to wzbudzi we mnie jakis smutek pf.
A i jeszcze jedno... Naucz sie czytac ze zrozumieniem skoro ode mnie tego wymagasz.
Moje wpisy byly na temat zwiazkow i malzenstwa a nie seksow bez zwiazku. Dla mnie to roznica. Dla ciebie nie.
@keep_calm_and:

a kim ty jestes by dawac takie opinie.


Dla przypomnienia:

nie czułaś się jak tania dziw.a?


A kim Ty jesteś, że z takim bezczelnym pytaniem wyskakujesz? Można to było ubrać w inne słowa, ale po co, skoro najlepiej od razu zgnoić, sugerując odpowiedź?

Nawet do konca nie przeczytalam bo po paru zdaniach zobaczylam shit w twoim mysleniu.

sorry nie przeczytalam bo nie obchodzi mnie twoj gownoosad.


No to po uj