Wpis z mikrobloga

@szokolada: miałem to samo od 2012 roku, zaczęło się od rwy kulszowej a skonczylo na operacji dyskopatii 8 tyg temu, z doświadczenia wiem że ketonal średnio pomaga, lepiej byłoby jakis Diclac albo jak chcesz miec z glowy to poproś o Diprofos 2 zastrzyki w odstępie 10 dni.
@szokolada: u mnie uraz mocno mechaniczny dlatego operacja, generalnie lezeć, brac prochy jak każą, po wyleczeniu cwiczenia na wzmocnienie mięśni kregosłupa i będziesz żył :) polecam jak będziesz miał nadmiar gotówki(bo nie licz na NFZ) zrobic sobie rezonans magnetyczny odcinka L-S wszystko jak na dłoni i wiadomo jak zapobiegać :)
@Zimny-jak-lod miewam się świetnie :) czynny zawodowo cały czas, nawet epizod 4 lata pracy fizycznej się zdarzył, delikatne mrowienia się zdarzają po jakimś przeciążeniu, ale nic co sprawia dyskomfort życia. 2 rezonanse kontrolne w międzyczasie pokazały poziom wyżej jakieś modelowanie korzeni nerwowych, na razie bez bólu
@Bochen88: robisz jakieś ćwiczenia rehabilitacyjne na stałe? wzmacniasz abs, core?
jak z Twoją wagą? bo mnie każdy uprzedza, żeby być jak najszczuplejszym z jak najmocniejszym mięśniami, odciąża to stawy i kręgosłup, podobno, ale ludzie różnie piszą xD
nie zna życie, ten kto nie miał bólu rwy kulszowej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Zimny-jak-lod ćwiczeń nie robię, waga.... Niestety poszło w górę sporo ponad 100 teraz, przed operacja 83kg. Trzaska dziennie ponad 13k kroków, odkąd zmieniłem z tej mocno fizycznej na pracę biurowo chodzoną to jest lux, chodzenie robi robotę, aby najmniej siedzieć