Wpis z mikrobloga

Szukam hostingu, żeby postawić wordpress na foto bloga. Chcę go prowadzić przez rok. I po roku zastanowić się czy dalej będę go prowadzić + do tego domena. Jeśli będę chciał zrezygnować to płacę tylko te 14 zł za pierwszy rok? Btw. polecacie coś dla moich wymagań?
#hosting #domeny
  • 15
@bartov: nie znam, ale ja swoje domeny trzymam u znanych usługodawców. Miałem ze 2 razy nieprzyjemne sytuacje z domenami (na szczęście nie moimi), które jak się po jakimś czasie okazywało - np. nie należą do właściciela i trzeba było kombinować z opłatami, transferami itd. Więc teraz każdemu polecam rejestrować np. na Linuxpl, bo jest to chyba 4. w Polsce firma pod względem liczby rejestrowanych domen i raczej mała szansa na jakieś
@bartov u nas możesz mieć taki pakiet za 36 zł - tyle kosztuje przez rok hosting w promocji (Active Mini), a domena .pl jest za 0 zł. Dobra opcja, żeby przetestować przez rok :) Daj znać, jeśli jesteś zainteresowany.
@bartov Nie mogę zaoferować Ci w zenbox.pl taniego konta, ale mogę zaoferować Ci profesjonalne. Gdy po roku zdecydujesz się zachować swój serwis, wpadnij do nas. Jesteśmy najlepszym hostingiem pod WordPressa, dzięki innowacyjnej metodzie rozliczenia konta oraz wsparciu świadczonemu przez mnichów zen ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Mamy duże doświadczenie w WordPressie i bezpłatnie pomożemy