Wpis z mikrobloga

@saint: Preorder na zwykłą wersję i tak jest, więc jakoś specjalnie za tym nie będe lamentował, w końcu to tylko plastik na telefon. Możliwe że będzie więcej sztuk, przynajmniej tak mi Hines na twitterze odpisał. No oby :)
@pjotregg: nie jest dostępne na magazynie, nawet jako pre-order. Domyślam się, że po prostu nie istnieje żadna oficjalna dystrybucja kolekcjonerki w Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z oficjalnego sklepu można było tylko zamówić na kontynencie amerykańskim
@Reeposter: kolego, popatrz. Minęło dopiero pare dni od konferencji beth. Nawet wymagań jeszcze nie znacie. Dajcie czas polskim dystrybutorom aby załapali, że coś takiego jest. Na pewno pojawi się to w sklepach bo to w końcu normalna edycja kolekcjonerska
@Reeposter: Poza tym, mam do tej gry ogromny sentyment, ale ogromny. Mam całą skrzynke kapsli i 2 zgrzewki nuka coli, ale nie mogę zrozumieć po co . PO CO kupować takiego pip boya za prawie 500 zł gdzie za 200 już uda ci się złożyć prawdziwego, działającego pip boya
@Reeposter: nawet nie samemu, poprosić informatyka, żeby napisał prosty system, nawet nie potrzeba tego. Bo będzie apka. Można stworzyć projekt do drukarki 3D i udać się do miejca gdzie takową posiadają. Wydrukować taki model po czym udać się do plastyka, aby pomalować