Wpis z mikrobloga

DZISIAJ ZALEGALIZOWANO PIÓRA DLA LEWORĘCZNYCH

Ja #!$%@?ę, do czego zmierza ten świat. Każdy wie że pióro to narzędzie do pisania prawą ręką ale lewopropaganda próbuje nam wmówić coś innego i zmieniać znane od lat definicje.
Przecież leworęczni od zawsze mają równe prawa - też mogą pisać prawą ręką jak normalni ludzie. Ale oczywiście to im nie wystarcza i muszą się z tym obnosić i ja widzę jak piszą lewą ręką w urzędach, na ulicy, zdarza się że nawet profesorowie na poważnych uczelniach podczas wykładów trzymają kredę w lewej ręce, to niedopuszczalne.

Jak tak dalej pójdzie to te mańkuty zaczną pisać jakieś książki a do tego nie możemy dopuścić.

Co będzie następne? Pióra do pisania nogami? Nie widzicie konsekwencji wprowadzania takich ustaw? Przez takie pióra coraz więcej dzieci też zacznie chcieć pisać lewą ręką. Moje nigdy nie będą leworęczne.

Załączam zdjęcie mojego dotychczas ulubionego aktora, również bezczelnie promującego "pióra" dla leworęcznych. Wyrzuciłam wszystkie filmy z jego udziałem, zachęcam do tego samego.

#4konserwy #neuropa
w.....r - DZISIAJ ZALEGALIZOWANO PIÓRA DLA LEWORĘCZNYCH

Ja #!$%@?ę, do czego zmier...

źródło: comment_xs9Ad1jziEJH8qWRiETfT0K83HnfNCkz.jpg

Pobierz
  • 75
@wdzwr: Na zachodzie zboczeńcy wychodzą już ze swoimi paradami na ulice. U nas tez propaganda działa, mówią że leworęczni to 15% społeczeństwa, chociaż wiadomo że góra 0,5%, a reszta to ludzie którzy są leworęczni bo to modne albo dlatego że zarabiają na tym.
Sam znam kilku leworęcznych, rozmawiałem z nimi i oni są przeciwko legalizacji, mówią że im to niepotrzebne i lewą ręką piszą tylko w domu.
Stepanakert - @wdzwr: Na zachodzie zboczeńcy wychodzą już ze swoimi paradami na ulice...

źródło: comment_YLWDkXHZmWZlhqH2rRmBtUOofzMmyWcj.jpg

Pobierz