Wpis z mikrobloga

DZISIAJ ZALEGALIZOWANO PIÓRA DLA LEWORĘCZNYCH

Ja #!$%@?ę, do czego zmierza ten świat. Każdy wie że pióro to narzędzie do pisania prawą ręką ale lewopropaganda próbuje nam wmówić coś innego i zmieniać znane od lat definicje.
Przecież leworęczni od zawsze mają równe prawa - też mogą pisać prawą ręką jak normalni ludzie. Ale oczywiście to im nie wystarcza i muszą się z tym obnosić i ja widzę jak piszą lewą ręką w urzędach, na ulicy, zdarza się że nawet profesorowie na poważnych uczelniach podczas wykładów trzymają kredę w lewej ręce, to niedopuszczalne.

Jak tak dalej pójdzie to te mańkuty zaczną pisać jakieś książki a do tego nie możemy dopuścić.

Co będzie następne? Pióra do pisania nogami? Nie widzicie konsekwencji wprowadzania takich ustaw? Przez takie pióra coraz więcej dzieci też zacznie chcieć pisać lewą ręką. Moje nigdy nie będą leworęczne.

Załączam zdjęcie mojego dotychczas ulubionego aktora, również bezczelnie promującego "pióra" dla leworęcznych. Wyrzuciłam wszystkie filmy z jego udziałem, zachęcam do tego samego.

#4konserwy #neuropa
w.....r - DZISIAJ ZALEGALIZOWANO PIÓRA DLA LEWORĘCZNYCH

Ja #!$%@?ę, do czego zmier...

źródło: comment_xs9Ad1jziEJH8qWRiETfT0K83HnfNCkz.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@wdzwr:

Jestem leworęczny, nie oczekuję, że większość świata dostosuje się do mnie i będzie produkowała pod przymusem specjalne długopisy, nożyczki czy pióra, nie oczekuję, żeby pozwalano mi pisać w urzędach i w szkole od prawej do lewej, bo mi się brudzi ręka, nie narzekam, że jako leworęczny jestem bardziej podatny na nałogi. Taki się urodziłem, i nikt nie ma na to wpływu, nie organizuje z tego powodu parad i nie oczekuję
  • Odpowiedz
@wdzwr: Jestem leworęczny i nigdy nikomu o tym nie mówiłem i nie robiłem z tego fety. I nigdy nie wkładałem nikomu lewej ręki do dupy (prawej w sumie też nie) - czy różnica jest jasna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wdzwr: Jestem leworęczny i w głowie mi się nie mieści że ktoś może mieć o taki banał taki ból dupy.

PS. Skoro "zalegalizowano" to co? to wcześniej pisanie lewą ręką piórem było nielegalne? Ktoś już za to poszedł siedzieć?

Jeśli to nie żałosny trolling to puknij się w łepetynę. Po krótkim namyśle to w sumie jeśli to trolling to też się puknij.
  • Odpowiedz
@wdzwr: leworęczny here, pisze i obsługuje myszkę lewą, pisanie piórem w podbazie bo faceta kazała to był koszmar ;_: piszesz, pocisz się, ręka cała #!$%@? literki takie rozmazane.
Wpis 10/10
  • Odpowiedz
@wdzwr: zawsze kiedy mam problemy czy to finansowe, czy to zdrowotne, mówię sobie "przynajmniej nie jestem leworęczny". Ludzie lubią tworzyć sobie problemy, dokładać nowe, przejmują się pierdołami jak wysokie podatki, wojna gdzieś na wschodzie, która ich nie dotyczy itd. Płaczą, jak ich ulubiona drużyna w piłce nożnej przegra; psioczą, że muszą pracować ciężko, albo wydawać dużo na benzynę. Nawet przez myśl im nie przejdzie, że niektórzy mają gorzej - urodzili się
  • Odpowiedz
@ruszka: Pobił cię ktoś kiedyś bo piszesz lewą ręką? Ktoś cię wyzywa od #!$%@? lewusów? Państwo zabrania ci pisania lewą ręką? Ktoś mówi ci, że lewa ręka jest od podcierania dupy? Ktoś mówi, że powinieneś się leczyć? Ktoś mówi, że leworęczność to dewiacja? Ktoś mówi, żebyś trzymał długopis w lewej ręce tylko u siebie w domu? Ktoś mówi że pisanie lewą ręką doprowadzi do upadku cywilizacji? Ktoś mówi, że leworęczni dewianci
  • Odpowiedz