Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie do mirków z #neostrada i #orange : od dobrych dwóch tygodni zauważyłem, że mam na sztywno przyciętego youtube, filmy mi się ładują z prędkością ~200 kB/s (łącze 10 Mb/s) i nic ponadto.. Wiem że neo i youtube lubią mulić wieczorami ale teraz mam tak nie ważne o jakiej godzinie oglądam. Problem wcześniej nie występował. Ktoś coś wie? Wołam też @OrangeEkspert ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
@OrangeEkspert: Ok będę próbował, dziwne po prostu dla mnie jest, ze przez tyle czasu bylo git poza wieczorami i nagle takie chamskie przyciecie sie pojawilo. Może tak jak kolega sugeruje jest to ustawienie po stronie youtube...
@kwejk: To wina Orange a nie serwerów Youtube. Z każdym miesiącem jest coraz gorzej pod tym względem. Nie są podłączeni do Plixa, i Frankfurt przez który idzie Youtube nie wyrabia. Chcą żeby Google płaciło im za to żeby ludzie mieli dobry transfer a nie odwrotnie, na co Google się nie zgadza, nie ma porozumienia więc jest jak jest. Nie słuchaj tych bzdur pisanych tu przez OrangeEksperta bo oni dobrze wiedzą gdzie