Wpis z mikrobloga

@adrianowp: większej żenady dawno nie widziałem, to tak jak ludzie się zajarają czymś namiętnie, że im rozum odbiera... dziś nie możesz robić czegoś normalnie tylko na 1000% albo nie, dobrze, że osobnego cateringu dietetycznego nie zamówiła ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ziggy07:

to jednak ten gość, wie zdecydowanie mniej o zdrowym odżywianiu, niż mu się wydaje


@Slith:

koles pewnie cwiczy i ma diete od miesiaca...


@zackson:

jak typ nie jest pro który za tydzień ma zawody to beka z niego.

Koledzy jeszcze przed maturą z polaka?

Marcia przyszła ze swojo micho.
@adrianowp: Drogie wykopki, tu się nie ma co śmiać. Dietę niskosodową (a wysoce prawdopodobne, że taka właśnie tu jest zastosowana) stosuje się w leczeniu nadciśnienia. To nie jest ciekawa choroba i lepiej "robić wiochę", niż kipnąć na zawał w okolicach 30. Zapamiętajcie moje słowa, jak będziecie na pogrzebie jakiegoś znajomego, który kopnie w kalendarz w tym wieku z powodu serca. To się zdarza częściej, niż Wam się wydaje ;)
@adrianowp: WITAM SPORTOWE ŚWIRY JEST 6 RANO JA WŁAŚNIE SZYKUJE SIĘ NA NASTĘPNY DZIEŃ SPORTOWYCH ZMAGAŃ ZA GODZINĘ ODWIOZĘ MOJĄ AMELKĘ DO SZKOŁY A POTEM WRÓCĘ ZROBIĆ POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI NA CAŁY DZIEŃ W POJEMNIKACH NA MROŻONKI NO WITAM ODWIOZŁEM JUŻ AMELKĘ ROBIĘ TERAZ MOJEGO OMLETA Z 600 GRAM BIAŁEK JAJ ORZECHÓW MIGDAŁÓW MASŁA ORZECHOWEGO CYNAMONU I PIEPRZU KAJEŃSKIEGO DLA ZŁAMANIA SMAKU NA NASTĘPNE POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI MAM INDYKA Z RYŻEM