Wpis z mikrobloga

To i ja podsumuję #wroclawskiewykopparty #atencjamusisiezgadzac ;)

Mimo okrutnych upałów, całą wycieczkę do Wrocławia uważam za udaną.

Oceanarium jest świetne, prawie tak świetne jak punty z zimnym piwem w ZOO w upalny dzień :D
Interesujący również był pobyt w radiu, za co dziękuję @sabtuzdeamon. Niesamowite jest dowiedzieć się po tylu latach nauki, że czytanie... leży i kwiczy ;)

Również na dobre wrażania po wykopparty, miało wpływ dobre towarzystwo z Sosnowca! :D ( @bylejaka i @bylejaki) oraz niesosnowski @ahaw (i przepraszam, że tak wyszliśmy bez pożegnania, ale nie mogliśmy Was znaleźć ).
Cieszę się, że mogłam w końcu poznać m.in @sylwke3100, @PanBardzoWilk czy @MasterSoundBlaster.
Fajnie było również zobaczyć się ponownie z @anonim1133 czy @ojaadaj20.
Podziękowania również dla organizatorów @PanKara, @kmicolo @kasiaCe8 , bo z pewnością wiele energii ich kosztowała organizacja wszystkiego, a teraz również wysłuchiwanie wrażeń po ;)

Nie sposób wymienić wszystkich, którzy gdzieś się przewinęli, mam nadzieję, że mi to wybaczą ;)

Jednak naaaaaaaaaaaaaaaajwiększą niespodzianką był @suhy :))

Ogólnie mi się podobało. Pewnie kiedyś jeszcze na jakimś wykopparty się pojawimy.

Co do śpiewania barki, na szczęście nie słyszałam (plusy piwnicy:P). Nie sądzę, żeby to miało na celu obrażanie kogokolwiek, choć osobiście uważam to za mało zabawne (jeśli miało to być zabawne).

A i największe podziękowanie dla @lu7asz, że wytrzymuje moje pomysły wycieczek w takie upały :D

#koniecpodziekowan
  • 18