Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #internet #4chan
"Jeśli mogę sobie pozwolić was doedukować, jedna z zasad Internetu mówi: "nie ma kobiet w Internecie". Ta zasada nie znaczy co wy myślicie, że znaczy.

W prawdziwym życiu ludzie lubią cię za bycie dziewczyną. Chcą cię przeruchać, więc zwracają na ciebie uwagę i udają, że interesuje ich co masz do powiedzenia, oraz że jesteś bystra i inteligentna. W Internecie nie mamy szansy cie zaruchać. To oznacza, że Twoja przewaga wynikająca z faktu iż jesteś dziewczyną nie istnieje. Nie dostaniesz z bonusu do rozmowy tylko dlatego, że chcę wsadzić w ciebie mojego penisa.

Kiedy piszesz post typu "hurr durr jestem dziewczyną" oznacza to, że błagasz o zainteresowanie. Jedynym powodem dla którego to robisz jest fakt, że chcesz odzyskać swoją dziewczęcą przewagę, a jesteś zbyt głupia i nudna żeby napisać cokolwiek interesującego. Zapominasz jednak o zasadzie "Nie ma kobiet w Internecie".

Jedyny wyjątek dla tej reguły, jedyny sposób na odzyskanie swojej kobiecości w internecie to pokazać cycki. To jest, i powinno być, uwłaczające dla Ciebie gdyż potwierdza, że jedyna interesująca w Tobie rzecz to Twoje nagie ciało.

tl;dr cycki albo #!$%@?."

tag do obserwowania / czarno-listowania #blackmancontent
Pobierz Blackman - #rozowepaski #internet #4chan 
"Jeśli mogę sobie pozwolić was doedukować,...
źródło: comment_1tB7wwUkvjufyjO9h73ADnLm3O67pEQa.jpg
  • 12
Tak jakoś działa ten świat, że laski chcą braw za bycie dziewczynami, ale za bycie facetem już nikt nie propsuje ;)

Swoją drogą, najgorzej, gdy faceci przejmują damskie zachowania. Patrzę wczoraj na fb - a mój kumpel (!) wrzucił selfie z lustra z gołą klatą (!), by się dowartościować. I teraz przegryw - wyglądał słabo, nikt nie polubił. ;)
@kubica94: oczywiście że ma. Zobacz content lasek wrzucających pokażmorde, pokażnogi i inne gówna. Nic ciekawego nie piszą, ale raz na tydzień wejdą do gorących bo wrzucą zdjęcie
Kiedy piszesz post typu "hurr durr jestem dziewczyną" oznacza to, że błagasz o zainteresowanie. Jedynym powodem dla którego to robisz jest fakt, że chcesz odzyskać swoją dziewczęcą przewagę, a jesteś zbyt głupia i nudna żeby napisać cokolwiek interesującego. Zapominasz jednak o zasadzie "Nie ma kobiet w Internecie".


@Blackman: Nie, wy stuleje. Piszemy to po to, żebyście zwracali się do nas we właściwym dla nas, żeńskim rodzaju. Widzicie, na świecie istnieją 2
Droga @Constantine:

nie lepiej te atencyjne tagi wrzucić w #czarnolisto?

Mi to nie przeszkadza - jedynie heheszkuje z tego - że laski wrzucają nawet nie #wykopgonewild a jedynie nogi i ktoś to plusuje. Zrozumieć fenomenu nie potrafię ale nie przeszkadza mi to - jeśli coś mnie nie interesuje po prostu przewijam dalej

a tak do wstawionych przykładów z mirko

ja mam i sobie chwalę, mirko takie czyste (prawie)

zdjęcie wziąłem