Wpis z mikrobloga

obczajcie mirki jakie #niecoolstory dzisiaj miałem, które odebrało mi całą nadzieję na to że ten kraj ma jakąkolwiek przyszłość ;_;

Kupuje sobie paszę w biedrze, jakieś sosy do makaronu, jogurty etc, idę do kasy i przede mną stoi Seba i Karyna, na oko wiek tak tuż przed przepoczwarczeniem się w Janusza i Grażynę. Oboje stare, powyciągane drechy. Perfumy klasyczne tzn. fajki, piwo, syf przykryte kilkoma m3 dezodorantu. Na taśmie leży: poł litra, hlep, najtańszy pasztet z momu sztuk kilka, prażynki i 3 czteropaki.

Twarze myślą niezmącone... ale AŻ tak niezmąconych twarzy w życiu nie widziałem, no po prostu koncentrat debilizmu. Szympansy w zoo, albo kolesie odpowiadający w matura to bzdura to wyglądali by przy nich jak kilkukrotnie habilitowani tytani intelektu. no #!$%@? po prostu neandertalczycy z książek o Wędrowyczu.

aż mi się ich szkoda zrobiło, ale po tym co #!$%@? to mi przeszło. Mianowicie Seba bierze z półeczki nad taśmą dwie paczki kondomów i mówi: "hyhy, karyna, hyhy ale cie dziś #!$%@?, hyhyhy" i to wcale cicho tego nie powiedział. Mi, kasjerce i jakiemuś hipsterowi za mną ręce opadły, poziom żenady over 9000, a tu karyna podbija poprzeczkę: "#!$%@?ło cie? na żarcie nie mamy, a ty chcesz się z #!$%@? w przebieranki bawić!? wyciągniesz i tyle!" zabiera mu te gumki. Seba skamieniały pyta się: "a jak nie zdążę?" "to #!$%@?, wypukam wodą gazowaną, masz problemy, ja #!$%@?ę! Krycha tak zrobiła i nie zaciążyła.... a i jeszcze laki strajki czerwone i elemy zielone prosze"

reakcje nasze:
ja: facepalm
kasjerka: o #!$%@?.avi
hipster: boże czy ty to widzisz?

Ale gdzie tam, seba jebnął wisienkę na torcie. Odwraca się do mnie i niby szeptem: "hyhy to dziś, hyhy, raczej nie zdążę hyhyhy..." szczerząc się przy tym, ukazując braki w uzębieniu i próchnicę. Chyba nie zauważył mojego obrzydzenia, bo dalej wyszczerzony się odwrócił, spakował "żywność" sprzedał klapsa w dupę karynie i poszli.

Zgroza...

TL;DR


#coolstory #pasta ##!$%@? #patologia #seba #podludzie

tag do obserwowania / czarno-listowania #blackmancontent
  • 8