Wpis z mikrobloga

Rozjebmy może jeszcze Wawel, Łazienki i Wadowice, bo wszyscy wiemy jak wiele istnieje rzeczy, z którymi Polska jest kojarzona.

Czemu naród cebuli tak bardzo patrzy na historię? Tym się nikogo nie wykarmi.
  • Odpowiedz
@beer_man: PKiN jest ok, miliard razy bardziej mnie #!$%@?ł Pomnik Czterech Śpiących/Braterstwa Broni. Dobrze, ze przez budowę metra go zdemontowano, mam tylko nadzieję, że już nigdzie go nie postawią.
  • Odpowiedz
@motorniczy: A dlaczego mielibyśmy nie rozpieprzać symboli komunizmu, jakby w centrum stał pomnik stalina to też byś go tam zostawił? Budują i to nie mało, spójrz na zdjęcia Warszawy z lat 90 i ówczesnej, trochę jednak się zmieniło. IMO bez sensu ładować kasę w coś co tylko szpeci wizerunek miasta myślę, że spokojnie by się znalazł inwestor który w tym miejscu postawił wieżowiec który by się lepiej wkomponował niż ten pajac.
  • Odpowiedz
@beer_man: symbol komunizmu? #!$%@?ło? To pół Warszawy byłoby do wyburzenia bo jest zbudowana w socrealiźmie. Pekin tylko oszołomom kojarzy się jeszcze z komuną, wieśniaki oczywiście wolałyby "wieżowiec", czyli klocek z aluminium i szkła - pomysł wieśniaków dla których szczytem architektury jest NY.
  • Odpowiedz