Wpis z mikrobloga

@kocham_jeze: Sorry mistrzu, jesteś taki mądry, gdybym wiedział wcześniej w ogóle bym nie wyraził swojego zdania. Nie wiem czy słyszałeś kiedyś o takim czymś jak przebudowa, pewnie tak, bo przecież wiesz wszystko i zawsze masz rację.
  • Odpowiedz
@franczi:

zawsze masz rację


Szybko się uczysz. Poprosiłbym cie teraz o propozycje sensownej przebudowy PKiN z pozbawieniem go dolnej części, i propozycję strategii zagospodarowania tej części miasta. Ale patrząc na twój ostatni komentarz, masz tak płytki tok myślenia, że już cie nie będę przemeczal.
  • Odpowiedz
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: Ja się nie dziwię, bo to podarek od zbrodniarza Stalina, którego kraj wyniszczał naszą ojczyznę przez dekady. Może wyburzenie go byłoby rozwiązaniem zbyt radykalnym, ale ja np. chciałbym aby obok niego powstał ogromny (400-500m), monumentalny drapacz chmur na cześć wolności i zwycięstwa nad komunistami, po to, aby ośmieszyć ten badziewny pomnik komunizmu. Coś w stylu One World Trade Center, który powstał na zgliszczach dawnych wież WTC.
  • Odpowiedz
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: należy go wyburzyć bo jest on symbolem zniewolenia naszego kraju, ruscy obsikali nasz kraj tym pałacem jak psy, które zaznaczają swoje teretorium, ponadto jest brzydki, obcy, nie był on nigdy częścią Warszawy, którą wszyscy powinniśmy pamiętać, to tyle
  • Odpowiedz
@Cender: Jesteś lunatykiem. Nie ma innej Warszawy, co innego chcesz pamiętać? Idąc tym tokiem myślenia musimy zniszczyć wszystkie kamienice poniemieckie, bloki itp. a postawić na nich folwarczki. Ponadto, "brzydki, obcy" to pojęcia subiektywne. Obco to by wyglądało miasto bez niego. Z resztą, zapytaj ludzi z innych części Polski z jakim budynkiem im się kojarzy stolica :)
  • Odpowiedz
chciałbym aby obok niego powstał ogromny (400-500m), monumentalny drapacz chmur na cześć wolności i zwycięstwa nad komunistami


@MattG: myślę, że powstające jak grzyby po deszczu drapacze chmur na horyzoncie Warszawy są dostatecznym pomnikiem na cześć wolności, kapitalizmu i zwycięstwa nad komunistami.

nie był on nigdy częścią Warszawy, którą wszyscy powinniśmy pamiętać


@Cender: nie był częścią może Twojej Warszawy, bo jakbyś nie zauważył tamtej Warszawy już dawno nie ma, została zrównana
  • Odpowiedz
@MattG: A kto miałby wybudować ten monumentalny drapacz chmur który miałby za zadanie ukryć nasze kompleksy i przedłużyć benisy?

@Cender: Czy jesteśmy zniewoleni to zależy tylko od nas, a nie od budynku. Opinia czy jest brzydki czy nie, nie ma tu znaczenia.

Dla mnie PKiN jest jak nowojorski Empire State Building, jest już jego nieodzowną częścią i bez niego miasto wyglądało by jak każde inne. Wśród gorszych i lepszych anonimowych
  • Odpowiedz