Wpis z mikrobloga

@QEDUO: Racja. Ale jak widać wystarczy wrzucić obrazek/tekst zgodny z popularną opinią, jak ten przykład wnoszenia lodówki i rozpoczyna się klepanie po plecach i plusy.
I to w temacie, w którym naprawdę można podać sensowny przykład, że równouprawnienie się zapędza, lub dyskryminacja przenosi się na mężczyzn.. ale sensowniejszy przykład nie byłby tak krótki, prosty (żeby nie powiedzieć prostacki) i tym samym popularny. :)
@Elitek: Przez całą dyskusję nie podałeś jednego merytorycznego argumentu przemawiającego za tym że kobiety są gorszymi politykami od mężczyzn. Wymyślasz jakieś swoje dziwne teorie nie poparte żadnymi rozsądnymi dowodami. W momencie jak ci się udowodni że nie masz racji automatycznie zmieniasz temat, przypisujesz adwesarzowi słowa których nie wypowiedział oraz nie potrafisz sensownie uzasadnić swoich wypowiedzi. Sorry ale tak można dyskutować w przedszkolu albo w polskim sejmie.
@grejfrut: @QEDUO: Szkoda
@Elitek: Ziomek, nie ma co - z wojujacymi kryptofeministkami nie wygrasz. :) Wmówią Ci coś, co dla nich wygodne (ja np. dowiedziałam się o sobie wielu ciekawych rzeczy, w tym, że próbuję kogoś tu obrazić). :D
Niech dalej się adorują i spinają. Same - przecież mężczyźni są źli. :D
@Aerials: Urocze jest to jak bronisz gościa który twierdzi że jako kobieta nie jesteś w stanie dorobić się majątku, zostać dobrym politykiem czy zająć się nauką ścisłą. Słowem jesteś kimś o ograniczonych możliwościach intelektialnych nadającym się do prostych prac jak fryzjerstwo, obsługiwanie klientów restauracji ewentualnie nauczania dzieci :-). Oczywiście mogę się mylić i w twoim przypadku Elitek może mieć rację.
@SenJestDlaSlabych: A ty chyba miałeś ich ostatnio zbyt wiele :-)
Kobiety zaledwie od jakiś 25 lat cieszą się w miarę swobodnym dostępem do uczelni technicznych, zarządów dużych firm, czy polityki a to trochę mało czasu na zbudowanie fortun


@Atreus: 50 lat wystarczy czy za mało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Atreus: Nikogo nie bronię - jedynie swoje poglądy, które oczywiście przeinaczasz, żeby stanęło na twoim. :) Oczywiście, istnieją kobiety mądrzejsze od mężczyzn, nikt tego nie neguje. Omijasz sedno sprawy, a mianowicie: ja wyśmiewam kryptofeministki; debilki, które odrzucają podstawowe i logiczne prawa biologii. :) O moją pracę nie musisz się martwić. Uwielbiam swoje zajęcie (i nie każdy by się do niego nadawał). :)
Kobiety statystycznie dobrze sobie radzą z wielozadaniowością, są tak samo inteligentne, bardziej empatyczne, oraz mniej ryzykanckie.

@grejfrut: I #!$%@? w to wszystko, jak ubiorą się do pracy tak samo. XD

Według mnie to nie przypadek, ze statystycznie lepiej i sprawniej załatwiać sprawy z mężczyzną.
@SenJestDlaSlabych: Sorry ale nie będę się wdawać w dyskusję z planktonem intelektualnym który zaczyna dyskusję od szczeniackiej uwagi o bolcach. Nie mój poziom :-)
@Aerials: Znowu kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem pokaż mi gdzie przeinaczylem twoje poglądy. Średnio mnie one interesują a dyskusję prowadziłem z Elitkiem i to ty co chwile wyskakujesz z jakimiś średnio inteligentnymi uwagami nie wnoszacymi nic do debaty. Ziomeczkuj sobie z kim ci się podoba ale
@Atreus: Nie wiem jak miałabym odnosić się merytorycznie to niemerytorycznych argumentów. Dostosowałam się do poziomu "dyskusji". To teraz leć do swoich "ziomeczkow", no ELO!
@Aerials: Jak już napisałem na początku kiepski troll jest kiepski, ale kiepski troll próbujący prowadzić inteligentna rozmowę jest po prostu żałosny :-). Spadam do moich ziomeczkow. ELO!