Wpis z mikrobloga

Korwin słynie z bronienia Hitlera bo "przecież nie ma dowodów na to że wiedział o Holocauscie".

Jednoczesnie ten sam Korwin stwierdził że snajperów rozstrzeliwujących ludzi na Majdanie szkolono w Polsce. Zapowiedział że przedstawi dowody ale chyba to przeoczyłem.

Dlatego pytam tych kucy którzy jeszcze w Korwina wierzą. Przedstawcie mocne dowody potwierdzające zarzuty Korwina wobec Polski albo dajcie prawo na nazywanie JKM pospolitym hipokrytą atakującym Polskę na użytek kremlowskiej propagadny która po raz kolejny te zarzuty przypomina.
Bo jak inaczej wyjasnić to że Korwin jest liberalny wobec zbrodniarza Hitlera a wobec swojej Ojczyzny domniemania niewinności już nie stosuje? Skąd taka zajadłośc w pluciu na swój kraj o kogoś kto odwołuje sie do patriotcznych tradycji?

#korwin #knp #4konserwy
  • 64
  • Odpowiedz
@szurszur: Co ty #!$%@? dziecko drogie? Slyszales tą rozmowe? Ja ja odsłuchiwałem zanim JKM sie obudził 3 dni potem, wisała na 4chan przez sporo czasu zanim ludzie na wikileaks to ogarneli. Wyraznie babka mowi ze nasi strzelali i ze sytuacja wymknela sie spod kontroli. Jak nie potrafisz rozmawiac na argumenty no to elo.

Jak #!$%@? myslisz ze ktos ci przedstawi scisle tajne dokumenty bez dostepu do nich ot tak w dzisiejszych
  • Odpowiedz
Chłopie jak zywkle brak arguemntów maskujesz 10 nowymi watkami nie na temat.


@szurszur: Tylko Ci pokazuję poziom innych.

Powtarzam. Przedstaw dowody na to że na majdanie strzelali snajperzy wyszkoleni w Polsce bo o tym pisze w pierwszym wpisie. nie masz?


@szurszur: A Ty masz?;] Ja słyszałem również o "brygadach Sienkiewicza", które walczyły w Donbasie po stronie Kijowa. W sumie to mógł się wygłupić, chociaż po Talibach w Klewkach, których to
  • Odpowiedz
Ukraina graniczy z Polską.
Setki tysięcy Ukraińców odwiedza, mieszka i pracuje w Polsce.

No przecież to takie nieprawdopodobne żeby ktoś tutaj się szkolił xD
No prawie tak nieprawdopodobne jak to że woda jest mokra.
POKASZ DOFUD!! xD
  • Odpowiedz
Co ty #!$%@? dziecko drogie? Slyszales tą rozmowe? Ja ja odsłuchiwałem zanim JKM sie obudził 3 dni potem, wisała na 4chan przez sporo czasu zanim ludzie na wikileaks to ogarneli. Wyraznie babka mowi ze nasi strzelali i ze sytuacja wymknela sie spod kontroli. Jak nie potrafisz rozmawiac na argumenty no to elo.


@JanTadeusz: Po pierwsze nie jestęs wsórd kucy wiec prosze o kulturlane dyskusje.
Po drughie przedstaw dowod że była mowa
  • Odpowiedz
Setki tysięcy Ukraińców odwiedza, mieszka i pracuje w Polsce.

No przecież to takie nieprawdopodobne żeby ktoś tutaj się szkolił

@erbo: Marny argument. Prawdopodbne jest również to że Koriwn może być pedofilem bo w Polsce sa setki tysiecy dizeci a on ózne rzecyz o pedofilii móił. Jednak gdyby ktoś taki zarzut podniósł to musiałby przedstaiwć dowody. I tego samego wymagam od Korwina gdy mowi o snajperach z Polski.
  • Odpowiedz
Jednak gdyby ktoś taki zarzut podniósł to musiałby przedstaiwć dowody. I tego samego wymagam od Korwina gdy mowi o snajperach z Polski.


@szurszur: To sobie wymagaj, ale on ma cię w dupie i powiedział że nie upubliczni źródła tej wiedzy.
  • Odpowiedz
To sobie wymagaj, ale on ma cię w dupie i powiedział że nie upubliczni źródła tej wiedzy.


@erbo: Czyli przyznajesz że Korwin łamie prawo i zgadza sie na to aby Polska szkoliła terrorystów.
  • Odpowiedz
No to niech isę wycofa jesli sie wygłupił a nie pluję na swoją Ojczyznę.


@szurszur: Jemu to wisi, musiałbyś go zmusić do tego. W sumie sprawa zamieciona pod dywan, on tego nie porusza inni również. Tylko Ty;] Do tego co robi Wyborcza? Przykład chociażby promocja Gross-a, przecież to stek bzdur. Też wciska ludziom kit i jakoś twoich protestów nie widzę

odwce pytnaie. A Ty innych kłamców to tęz tak bronisz jak
  • Odpowiedz
Shengen nie równa sie możliwosci handlu na terenie UE wiec sam sie nie kompromituj.


@szurszur: UE się nadbudowała na strefie wolnego handlu, więc byśmy tylko cofnęli ten proces nie byłoby UE, tylko Europejska Wspólnota Gospodarcza jak przed 1993 rokiem.....
  • Odpowiedz
terrorystów.


@szurszur: A dlaczego terrorystów, a nie ukraińską armię?
Też nie wierzysz w ćwiczenia ukraińskich żołnierzy razem z polskimi i chcesz DOWoDUF!!!! ? xD
  • Odpowiedz
Jemu to wisi, musiałbyś go zmusić do tego. W sumie sprawa zamieciona pod dywan, on tego nie porusza inni również. Tylko Ty;]


@Kaczypawlak: Masz widac małę rozeznanie i pewnie widizsz tylko to co na gówno stornkach. Temat cały czas żyje w rosyjskich meidach nawet przy okazji wizyty Koriwna na krymie pryzpominaja o tych snajperach.

Jak Leppera i Talibów, powiedział to powiedział, może się z tego śmiałem albo puknąłem w czoło (nie
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: @erbo: @szurszur: Korwin po prostu w tej sprawie kłamał. Najpierw twierdził, że ma dowody i że je przedstawi w kampanii. Potem stwierdził, że dowodów żadnych nie ma i, że MOŻE szkolono w Polsce. Oczywiście dość słabe jest to, że i tak @Kaczypawlak go bronisz argumentami typu a u was murzynów biją. Kłamał to kłamał, tego typu wypowiedzi wykorzystała tylko rosyjska propaganda na niekorzyść Polski.
  • Odpowiedz