Wpis z mikrobloga

Korwin słynie z bronienia Hitlera bo "przecież nie ma dowodów na to że wiedział o Holocauscie".

Jednoczesnie ten sam Korwin stwierdził że snajperów rozstrzeliwujących ludzi na Majdanie szkolono w Polsce. Zapowiedział że przedstawi dowody ale chyba to przeoczyłem.

Dlatego pytam tych kucy którzy jeszcze w Korwina wierzą. Przedstawcie mocne dowody potwierdzające zarzuty Korwina wobec Polski albo dajcie prawo na nazywanie JKM pospolitym hipokrytą atakującym Polskę na użytek kremlowskiej propagadny która po raz kolejny te zarzuty przypomina.
Bo jak inaczej wyjasnić to że Korwin jest liberalny wobec zbrodniarza Hitlera a wobec swojej Ojczyzny domniemania niewinności już nie stosuje? Skąd taka zajadłośc w pluciu na swój kraj o kogoś kto odwołuje sie do patriotcznych tradycji?

#korwin #knp #4konserwy
  • 64
  • Odpowiedz
Nie troluj. Chodzi o szkoelenie konkretnych snajperów strzelajacych do ludzi na Majdanie bo o tym mówił Koriwn.


@szurszur: To ty nie trolluj, bo snajperów szkoli się do strzelania, a nie "do strzelana do ludzi na Majdanie" xD
  • Odpowiedz
Masz widac małę rozeznanie i pewnie widizsz tylko to co na gówno stornkach. Temat cały czas żyje w rosyjskich meidach nawet przy okazji wizyty Koriwna na krymie pryzpominaja o tych snajperach.


@szurszur: Ja tego nie śledzę, ruskie media przekazują jak to mówił bodajże Putin, że "Polacy sami jedzą dobre jabkła a do nas wysyłają oblewane chemikaliami".

Nie okazało sie prawda bo mówił że Talibowie kupowali w polsce pałeczki Waglika do ataków
  • Odpowiedz
Było gorzej, bo ich tortutowano i nasze władzy o tym wiedziały i kłamały;] CIA działało na terenie Polski i miało swoje obozy dla talibów.


@Kaczypawlak: Tysiąc razy obalano twierdzenia Leppera ale pelikany dalej swoje...
Przyznasz po prostu, że Korwin kłamał mówiąć, że ma dowody czy nie?
  • Odpowiedz
Korwin po prostu w tej sprawie kłamał. Najpierw twierdził, że ma dowody i że je przedstawi w kampanii. Potem stwierdził, że dowodów żadnych nie ma i, że MOŻE szkolono w Polsce. Oczywiście dość słabe jest to, że i tak @Kaczypawlak go bronisz argumentami typu a u was murzynów biją.


@stjimmy: A jak było z obozami CIA w Polsce? Kłamało SLD i PiS, nawet prezydent i co ich spotkało? Nic.

Kłamał to
  • Odpowiedz
Przyznasz po prostu, że Korwin kłamał mówiąć, że ma dowody czy nie?


@stjimmy: Mówi, że je ma to jego sprawa, tematu nie śledzę. Jednak jakoś śledczy nie są tym zainteresowani. Kalisz z Kwachem o czym rozmawiali dla przykładu? Też plotki a jawne nie są, Do Rzeczy nie może powielać tych treści. Więc ciężko coś stwierdzić.

Tysiąc razy obalano twierdzenia Leppera ale pelikany dalej swoje...


@stjimmy: No wszyscy zaprzeczali, mijał się
  • Odpowiedz
@erbo: Powiedział, że

„Na Majdanie byli wyszkoleni terroryści. Ja nawet wiem, kto z Polski ich szkolił... Nie powiem tego w tej chwili. Zachowuję to na kampanię wyborczą. Ten człowiek może będzie moim przeciwnikiem bezpośrednim”


potem stwierdził, że jednak nie ma dowodów xD

A jak było z obozami CIA w Polsce? Kłamało SLD i PiS, nawet prezydent i co ich spotkało? Nic.


@Kaczypawlak: Co ma jedno do 2 nie wiem.

Tyle,
  • Odpowiedz
Powiedział, że

potem stwierdził, że jednak nie ma dowodów xD


@stjimmy: Czyli kłamał.

Co ma jedno do 2 nie wiem.


@stjimmy: Też kłamali i nie przeprosili;]

Tyle, że twój idol Korwin stwierdził, że ma dowody i je pokaże a potem stwierdził, że wcale nie ma dowodów i że to jest tylko prawdopodobieństwo. W prokuratarze już było zgłaszane i nie było podstaw do wszczęcia śledztwa.


@stjimmy: A więc o co
  • Odpowiedz
Mówi, że je ma to jego sprawa, tematu nie śledzę.


Najpierw twierdził:

„Na Majdanie byli wyszkoleni terroryści. Ja nawet wiem, kto z Polski ich szkolił... Nie powiem tego w tej chwili. Zachowuję to na kampanię wyborczą. Ten człowiek może będzie moim przeciwnikiem bezpośrednim”


a potem :

mamy dowody, że byli szkoleni na Zachodzie - i powazne przeslanki, że w Polsce, na Litwie i Bialorusi - byc moze i gdzie indziej. Pewno, jak
  • Odpowiedz
Ja się zatrzymałem na etapie jak mówił, że ma dowody, @szurszur mówi, że to ściema i dopiero Ty przedstawiłeś te dowody. A on dalej gówno burzę z tego robi.


@Kaczypawlak: No chce zeby sie z tego jasno po mesku wycofał żeby nie było takich ludzi ktorzy nawet w tym wpisie przekonuja że Korwin mówił prawde. Te słowa nadal służa do uderzania w Polske.
  • Odpowiedz
Te słowa nadal służa do uderzania w Polske.


@szurszur: Tylko dla Ruskich a tam to jest stan umysłu, jakoś jak Gross nas pomawiał i inni to też protestowałeś? Oni się z tego nie wycofali i to szkaluje nas bardziej jak Korwin.
  • Odpowiedz
Zachowuję to na kampanię wyborczą. Ten człowiek może będzie moim przeciwnikiem bezpośrednim


@stjimmy: Był? Nie był, więc nara i koniec dyskusji.
No chyba że udowodnisz że był tym przeciwnikiem w wyborach.
  • Odpowiedz
Chyba wtedy jeszcze neta nie miałem.


@szurszur: Jednak ta narracja dalej obowiązuje za granicami, szczególnie w USA. Bronek o pojednaniu z Ukraińcami, a potem oni wielbią UPA? To tak jakby starać się o dobre relacje z Niemcami, a Hitler i SS byliby narodowymi bohaterami xD

  • Odpowiedz