Wpis z mikrobloga

@Rejke: zawsze mnie ciekawi jak twórcy gier niezależnych rozwiązują kwestie praw autorskich, chociażby do muzyki. Czy robicie przeniesienie praw czy udzielacie licencji? Co w przypadku jak autor grafiki powie "zabieram swoje zabawki, płaćcie mi pieniądz za korzystanie z moich utworów"?
Ot taka ciekawość
@mojemacki: jak klikniesz tag #steamquest to będzie reszta historii o czym to jest i skąd się wzięło : ) nie mam za bardzo doświadczenia z wykopem mimo, że jestem tu od dawna, więc jeśli to za mało to...bardzo przepraszam, następnym razem postaram się lepiej :)
@marianbaczal to zależy..z grafikiem mamy łatwą sprawę, bo jestem nim ja i przypadkiem jestem żoną programisty :P
a co do muzyki - mamy muzyka który, nam
@TadeuszSynZygmunta: dzięki :) bardzo to podtrzymujące na duchu :) A co do dźwięków....rety, zapomniałam dopisać, że to ciągle WIP ta nasza gra - dźwięki to w 90% ciągle jeszcze placeholdery (nawet część grafiki to ciągle jeszcze wip)
@Rejke: Ja to bym się nie nadawał do takich projektów, bo zamiast się zająć mechanikami czy czymś, to bym siedział przy tych pierdołach typu logo, menu, isteregi :D