Wpis z mikrobloga

@czytam_komenty_arka93298_dla_beki: pierwsze co robię po kupnie nowego sprzętu to odrywam z niego wszystkie naklejki. Przecie do cholery to tylko reklama, dlaczego miałbym chcieć mieć znaczki reklamowe na sprzęcie? Jak kupisz lodówkę to też na niej zostawiasz tą naklejkę "klasa jakości A+, maszyna do lodu w zestawie"? A już nawet nie wspomnę o tych świrach co zostawiają naklejki na telefonach xD
Nawet mi cie nie żal...
@czytam_komenty_arka93298_dla_beki: nie narzekaj - jak na lenovo to prosto jest - serio. Mnie też to drażniło - zdarłem od razu..aa... i uważaj na wypadające śrubki z obudowy (same się odkręcają i znikają) - jak nie zamierzasz rozkręcać to przeciągnij je bezbarwnym lakierem bo Ci poginą.
@czytam_komenty_arka93298_dla_beki: @lolman: @eris23: naklejki z laptopa powinno się przede wszystkim zdzierać dlatego, bo podczas korzystania ściera się powierzchnia laptopa (zwłaszcza na nadgarstki). Wtedy po roku czy dwóch, jak naklejka sama zacznie się odklejać, a jest to pewniak, to pod naklejką zostanie ślad nowej, niestartej powierzchni laptopa, co będzie wyglądać komicznie.

@czytam_komenty_arka93298_dla_beki: gratulacje zakupu, ja siedzę jeszcze na Y580, choć żałuję tylko słabszej karty graficznej. Procek w Y50 a
@lolman: @eris23: Nie wiem co Wam tak przeszkadza w naklejkach. Przecież laptop to osobisty komputer, nie chodzicie z otwartym nie pokazujecie wszystkim co tam macie w środku, więc to żadna reklama ani chwalenie się.
@k0j0tek: @Visher: U mnie naklejki po 2 latach codziennego korzystania z lapka trzymają się jak nowe (pic rel). Nie wiem, może dlatego, że nie skrobię jej paznokciem, po prostu sobie tam jest.
RadioaktywneRacuchy - @lolman: @eris23: Nie wiem co Wam tak przeszkadza w naklejkach....

źródło: comment_PTRf7Yg7gjOTuMiqtdIZaLLqib2ozFer.jpg

Pobierz
@eris23: Nie, nie chodzi o to czy czuję się lepiej. Tak samo czułbym się jakbym je zerwał, ale po co? Nie odkleja się to, nie brudzi, nie przeszkadza, więc po co?
Naklejki na daszkach mnie śmieszą, czy metki bo to ewidentnie jest na pokaz.
Poza tym jak będę chciał go sprzedać, to napiszę "jak nowy, z oryginalnymi naklejkami" ( ͡° ͜ʖ ͡°)