Wpis z mikrobloga

#ankieta #marketing #kryptografia

Mireczki mamy dylemat: Nie wiemy, które logo wybrać. Pomóżcie!( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzach wpisujcie numery, które Wam się podobają najbardziej (jedna osoba, jeden komentarz z maksymalnie trzema wyborami).

Czas do końca tygodnia.

Krótki opis o produkcie do którego wybieramy logo:

Tworzymy nową, bezpieczną sieć, w której użytkownik(mrówka) nigdy nie straci połączenia z Internetem, bo jest połączona z całą rzeszą ludzi (tworzy się w ten sposób mrowisko). Mimo wielu połączeń między mrówkami anonimowość w sieci jest w pełni zachowana, ponieważ wszystko jest szyfrowane.
Pobierz
źródło: comment_5OGOgHHRDUiiJAogzOjMHb45MIgR1VQ6.jpg
  • 41
Tworzymy nową, bezpieczną sieć, w której użytkownik(mrówka) nigdy nie straci połączenia z Internetem, bo jest połączona z całą rzeszą ludzi (tworzy się w ten sposób mrowisko). Mimo wielu połączeń między mrówkami anonimowość w sieci jest w pełni zachowana, ponieważ wszystko jest szyfrowane.


Zakładam więc, że to działalność zarobkowa więc może nie żydzili tych 3 stów na lągo?
@TiguSoft: Co do mojej poprzedniej wypowiedzi.
Nie pasuje mi ta mrówka w tym waszym logo, rozumiem, że ona ma nawiązywać do nazwy Antinet, ale na tle plastra miodu (tak to widzę) to tak średnio współgra.
Zrobiłem własną wersje na szybko w paincie, nie dysponuje innymi narzędziami, więc kreski dorysowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może takie coś wam się spodoba, ale jeżeli uparliście się na ten konkretny
Pobierz
źródło: comment_4zqefkgocngPnuFv40mE1Ub8uYoFeMyt.jpg