Wpis z mikrobloga

@ilmash: w sumie to trochę nie kumam nagonki na @nocny ponieważ w bardzo grzeczny sposób i bez spiny wyjaśnił jak używać tagów. Oczywiście musiał pojawić się jakiś burak co będzie ludzi od imbecyli wyzywał. @ilmash I pomyśleć, że tyle lat na wykopie jesteś, więc duża szansa, że pełnoletni, a tu taka słoma z butów.
@delo86: jestem wystarczająco stary żeby nie wpieprzać się do każdego wpisu i pisać te swoje mądrości o błędnym wpisie. jak już wiele razy zostało zauważone - nie ma w regulaminie zapisu gdzie można dany tag stosować. ubzduraliście sobie, że jesteście panami i władcami tego tagu i można tam wrzucać tylko to, co wam się spodoba. to już nawet programowanie się tak nie pruje o wszystko, po prostu są bardziej ogarnięci i
@ilmash: Nie rozumiem po co srasz dalej żarem. Na mikro najczęściej czytam, raczej rzadko piszę, w sumie na głównej też. Rozumiem kogoś atakować jeżeli na serio wpieprza swoje mądrości. I z drugiej strony możesz sobie używać tagów jakich tylko zechcesz, przecież Ci nie zabronię. Przeczytaj jeszcze raz post, który napisał @nocny. Widzisz gdzieś tam jakieś mądrości? Jakieś szukanie zaczepki czy wywyższanie się? Chyba wstałeś lewą nogą albo kac Cię dopadł
@delo86: nie oceniaj ludzi swoją miarę. nie mam kaca, bo ciekawe po czym jak siedzę w delegacji. i nie sram żarem, bo nie mam też o co, po prostu się do mnie przywaliłeś.

a ja nie szukam zaczepki, po prostu widzę jego wpisy o takiej treści pod co drugim wpisem, idzie się zdenerwować. czarnolisto działa jak działa, o ile ukrywa całe wpisy to te wypowiedzi są i tak widoczne i zaśmiecają
@ilmash: Nie przywaliłem się do Ciebie, a wyraziłem swoją opinię na temat tego co napisałeś. Chyba tak to działa. Ktoś pisze komentarz, ktoś na niego odpowiada. Swoją drogą na portalu ze śmiesznymi obrazkami oceniasz jakość swoich komentarzy ilością plusów? Jesteś na delegacji czyli pewnie masz 25-30 lat (mi osobiście bliżej do 30 lat)? Średnia wieku ostatnimi czasy na wykopie wynosi ile? 16-17 lat? Nie wiem czy zauważyłeś ale na wykopie często