Wpis z mikrobloga

Widać że spora część ruchu ma swoje źródło w monetach zakupionych w czasie baniek spekulacyjnych


@McGravier: bańki to błogosławieństwo dla bitcoina. Jeszcze jedna bańka i wchodzimy do mainstreamu. Nikt już nie będzie wątpił w siłę BTC jeżeli pojawi się kolejna bańka i wierzę, że przyciągnie ona tłumy.
byle się rozwiązała cała ta sytuacja z limitem rozmiaru bloku


@McGravier: według mnie to celowa zagrywka grubasów przed kolejną bańką żeby wystraszyć januszów i żeby się jak najtaniej załadować. Świetna sprawa według mnie bo możliwe, że tym razem uda się zejść poniżej $100.
Przecież to śmieszny spór.
Że też kto jak kto ale Ty w to uwierzyłeś, że jest cokolwiek co mogłoby zaszkodzić bitcoinowi?
Tylko pomyśl najmądrzejsi ludzie na świecie zainwestowali
@pawlo74: To, że sytuacja jakoś się rozwiąże, jestem pewien - rynek nie cierpi próżni.
Czy cokolwiek mogłoby zaszkodzić bitcoinowi? Tak. Może nastąpić impas decyzyjny, w najgorszym razie skończy się jak eMule w starciu s Torrentem - jedno z tych rozwiązań stało się niszowe
Czy cokolwiek mogłoby zaszkodzić kryptowalutom ogólnie? Chyba tylko duchowa przemiana wszystkich elit rządzących tym światem, ale nie widzę tego w tym tysiącleciu :)

Najmądrzejsi ludzie na świecie nie
@pawlo74: To jest realny problem, aczkolwiek nie jestem do końca w stanie określić jak bardzo poważny - rozwiązań jest dużo - jedno zostanie wybrane. Jednym z rozwiązań jest migracja do konkurencji (czyli do innych kryptowalut) na tym etapie nie jestem w stanie powiedzieć co wykona rynek, ale liczę się z tym że będę musiał na jakimś etapie sprzedać BTC i wymienić na alta o większym potencjale.

Ale to jest dyskusja do
Ale to jest dyskusja do której należy wrócić najwcześniej za rok albo wcale


@McGravier: druga opcja "albo wcale". Nie będzie zmiany na inną tylko w najgorszym razie zmiana w kodzie i fork. Przechodziłem to niejednokrotnie na innych kryptowalutach. Bardzo prosty zabieg i dlatego nie rozumiem twojego zakłopotania tym tematem. Dla mnie problem jest śmieszny i nie istniejący. Jak może to zrobić pierwszy lepszy srytcoin tym bardziej da się i na btc.