Wpis z mikrobloga

Po kilku latach przerwy zaproś #ladnapani na zdjęcia w plenerze.
Godzina 15. Zdjęcia. Atmosfera idealna, bardzo przyjemna współpraca. Robisz fotografię za fotografią, obmyślasz perfekcyjne ujęcia, ustawiasz swoją modelkę, co jakiś czas #heheszki. Czujesz się jak #!$%@? ryba w wodzie, a ludzie przechodzący obok obserwują idiotę leżącego na brudnym chodniku, który próbuje znaleźć kadr idealny. Myślisz, tak, jestem sobą i robię to co #!$%@? kocham.

Druga karta, 160 zdjęć w różnych ujęciach do wyboru.

Wieczór, odwozisz dziewczynę do domu, wracasz do siebie.

Dzisiejszy poranek. Wyciągasz aparat żeby wrzucić zdjęcia na dysk i posortować w folderach.
Wtf.
Szukasz.
Wtf2.
Nie wierzysz w to co się #!$%@?ło. Realizacja pomysłów błądzących Ci po głowie od lat, zdjęcia przy stawie, klimatycznym kilkusetletnim moście, parku. Wszystko czmycha. Zgubiłeś kartę.

Jesteś #!$%@? przegrywem, a dziewczynie z którą miałeś okazję współpracować zabrałeś 6 godzin z życia.

Jutro wracam na miejsce choć kawałek mam i szukam karty. Może ktoś ją znalazł i odniósł do portierni. Poszukam, popytam.
Fotograf #!$%@? amator kupa.
Trzymajcie kciuki plox, może leży, może jest w budynku obok.

#fotografia

Jedno ze zdjęć, które leży na drugiej karcie.
Jeśli ktokolwiek znalazł kartę sd, na której jest podobna dziewczyna( #swierklaniec ), niech pisze pw. Kto wie, może był tam i jakiś mireczek. Zależy mi wyłącznie na zdjęciach, zgrywam je a sd jest własnością znalazcy.
JBFC - Po kilku latach przerwy zaproś #ladnapani na zdjęcia w plenerze.
Godzina 15. ...

źródło: comment_rHgGEOF1boySQs5k3bN3TyFINiHH3lDT.jpg

Pobierz
  • 37
@Tryb_incognito: feels jak cholera. Spałbym od 4 godzin gdyby nie ta sytuacja. Właśnie napisałem wiadomość do tej dziewczyny, czuję się jak gówno które #!$%@?ło robotę po całości
@Tryb_incognito: @zolwixx: kurcze, za to kocham nocną zmianę na wykopie. Potraficie podnieść na duchu. Od 2010 staram się podchodzić do fotografii na poważnie. Od architektury po właśnie zdjęcia kobiet, które uda mi się zaprosić i którym chcę robić dobre zdjęcia. Pierwszy raz zaliczyłem jakąkolwiek wpadkę, przez te całe 5 lat. Ale to może i prawda, każdemu musi się to zdarzyć, każdy kiedyś gdzieś się potknie i zrobi mały, drobny błąd
  • 1
@JBFC: szukałeś w aucie? :) pamiętasz w ogóle moment zmiany karty? Co z nią zrobiłeś, gdzie ja wsadziłes, gdzie mogła się zgubić? Spróbuj odtworzyć bieg wydarzeń :)
@JBFC: Spokojnie, to nie będzie jedyna ładna pani, którą uda Ci się zaprosić. Tej powiesz, że byłeś tak zadowolony ze współpracy, tak bardzo Ci się podobał ten dzień ze po prostu nie myślałeś o karcie. Na pewno Cię zrozumie. No, teraz sie zbieraj bo za moment lista obecności. ;)
@epi: Jestem pewny, wręcz na 99% że musiała wypaść wieczorem, gdy wyciągałem lampę z torby. Jutro tam jadę, z samego rana i szukam. Pamiętam która to była ławka, pamiętam gdzie dokładnie szliśmy.
Teraz trzymaj kciuki mirku, aby dzisiejsze upały odstraszyły turystów i nikt się tam w dzień nie kręcił, bo jeśli tam leży to przeleżała ponad 24 godziny i ktoś mógł ją zwinąć.

@justynaolszyny: nie uprawiam seksu z dziewczynami, którym
@JBFC: zaproś panią na obiad, zapłać jej dniówkę, powtórzcie sesję, będzie ok. kasy i tak nie przyjmie, a zobaczy że Ci zależy, wizerunek odbudujesz, zdjęciami dopełnisz reszty, zapomni o incydencie raz dwa.
@g455: ja mam niejeden (ale w domu). z bólu fotografa (w sensie posiadacza lustrzanki) największy mam o to, że boję się podnieść ISO i na niskiej prędkości migawki mam w UJ zdjęć rozmazanych. boli tym bardziej, gdy na fotach są całujące się dziewoje.