Wpis z mikrobloga

co tu się #!$%@? w tym wpisie to ja nie xD nauczyciele mają płacone za 8 godzin dziennie - normalny etat. I powiem wam, że często dziennie jest to więcej pracy niż to 8 godzin. Zapomnijcie o urlopie w roku, wakacje tylko jak wszyscy mają i to też nie tak że 2 miechy płatny urlop, nauczyciel ma normalnie urlopu tyle ile każdy polak na etacie. Płaca na obrazku prawie się zgadza, różnica
  • Odpowiedz
@Greg36: moja matka uczy angielskiego w liceum, na tydzien wychodzi jej 38 godzin. Zarabia 2200, do tego caly czas sprawdza jakies sprawdziany w domu, wydzwaniaja do niej rodzice codziennie, zebrania itd. Dodam ze etat nauczyciela to 18h na tydzien a tutaj wychodza 2 etaty. Elo
  • Odpowiedz
@maaalwis: Zależy pewnie też od nauczyciela, osobiście spotkałem kilku którzy prace sprawdzali na lekcjach. No i fakt, nauczyciele czasem jaką okienka i na nich też zwykle takie prace sprawdzają.
  • Odpowiedz
dla mnie ta dyskusja pokazuje tylko, jakim polskie społeczeństwo jest gównem. Nie jest mi was nawet szkoda. GW napuszcza was na siebie jak małe dzieciaki, a wy to łykacie jak pelikany i na dodatek siejecie nienawiść na zawody nauczyciela i ogólnie pojęte służby mundurowe negując ich społeczną doniosłość.

Brak mi słów, w tym kraju pełnym tak #!$%@? ludzi nigdy nie będzie choćby przeciętnie.
  • Odpowiedz
ale są dni, że w szkole są przez 2h


@maanius666: taaaak... czasami bywało, że tato miał 2 godziny w ciągu dnia. Na pierwszej i na szóstej godzinie. Mieszkał poza miejscem pracy więc mimo, że nie miał zajęć siedział w szkole.

Poza etatem nauczyciele mają jeszcze jak zostało wspomniane: rady pedagogiczne (bezwzględnie obowiązkowe), wywiadówki (moi rodzice je po prostu uwielbiali: "Ale jak to mój synuś ma jedynkę z matmy?! To niemożliwe!), układanie
  • Odpowiedz
@Fix @Kafarek555: #!$%@?, nie wiem skąd się tam wzięło te 4k przy strażaku, mam 9,5 roku służby i ja nawet 3k nie widziałem jeszcze na oczy. 3k z kawałkiem to mają dowódcy zmian u mnie, czyli ludzie z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Założę się że przy reszcie wymienionych mundurówek tak samo sporo zawyżone kwoty.
No ale nie ma co się dziwić, Gazeta Wybiórcza.
  • Odpowiedz
@MilusiMisio: @Kiziak: Po cholerę się męczycie? Nie wywalczycie nic, nauczyciele to po politykach i policji najbardziej znienawidzona tutaj grupa. Stoją na równi z górnikami, jak nie niżej bo czasem nawet górników bronią. Starsi ich nienawidzą bo hurr durr tylko strajkują a ponad połowa wypowiadających się tu to #!$%@? gimnazjaliści, jak więc mają lubić nauczycieli?
Nerwów sobie narobicie a #!$%@? to da. Część wie jak niewdzięczny jest to zawód a reszta
  • Odpowiedz
@Greg36: Nauczyciel i 4k lekką ręką ( ͡ ͜ʖ ͡) Ta dyskusja jest #!$%@? ale ty wywaliłeś licznik. Następnym razem taguj swoje posty jako ##!$%@?
Jak taka lekka i zajebiście płatna praca to zostań nauczycielem.
  • Odpowiedz
@Fix: #!$%@? kto to zestawienie zrobił? znam kilku strażaków i takiej kasy nie mają, znam też kilku początkujących nauczycieli, i tu zaskoczenie, mają dużo więcej
  • Odpowiedz